PROGRAMMA JERA'70 VAN 6 feb T/M 15 feb 2003 Donderdag 6 feb Krantenkoppen thema: Carnaval Zaterdag 8 feb De Stoere Patsers 18.30U. 20.00u. Medewerkergroep 2 Maandag 10 feb Bestuursvergadering Donderdag 13 feb Infoavond Zaterdag 15 feb Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.0ÖU. 18.30U. 20.00U. Medewerkergroep 3 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Donderdaaavondgroep: Donderdag 6 feb. hebben we binnen in de Jera Krantenkoppen maken. We hebben er dit jaar voor gekozen om een bepaald thema in te voeren. En omdat het bijna carnaval is hebben we gekozen voor het thema 'Carnaval'. Zoek thuis zoveel mogelijk kranten, boekjes, plaatjes enz. over carnaval (die kapot geknipt mogen worden) en neem ze mee naar de Jera om er een heus kunstwerk van te maken. Vrijwilligers Spokentocht gevraagd Op donderdag 20 februari hebben we bij de Donderdagavondgroep de spokentocht gepland. Ais je zin hebt om mee te helpen kun je je opgeven bij René v.d. Pas. (tel.541696; mail: renevdpas@hotmail.com) We hebben niet alleen 'spoken' nodig voor die avond zelf, maar ook personen die woensdag en/of donderdagmiddag mee c kunnen bouwen. Zaterdag 8 feb Stoere Patsers: Op zaterdag 8 feb. Zal OJC JERA '70, zich opmaken voor een optreden van de Stoere Patsers. Deze vertalers van wat ze zelf de ranzige rock noemen, toeren momenteel voor het vijfde jaar door de regio. De band treedt elk jaar op van november tot en met carnaval, en gaat de rest van het jaar de kast in om nieuwe inspiratie op te doen. Op deze manier is volgens de Patsers zelf de kans op drukbezochte concerten het grootst en deze stelling lijkt te kloppen, hun optredens van dit seizoen waren allen uitverkocht. Het publiek steekt z'n waardering voor hun geheel eigen stijl niet onder stoelen of banken. De menigte gaat steevast uit z'n dak. Alle nummers van de Stoere Patsers zijn gebaseerd op bestaande nummers variërend van Motorhead tot Henk Wijngaard, al zijn veel nummers dusdanig verpatserd dat het origineel nog nauwelijks herkenbaar is. Rockmuziek die staat als een huis, flitsend gitaarwerk en controversiële dialectteksten. Deze zullen weliswaar niet bij iedereen in de smaak vallen, gezien hun vaak ranzig karakter, maar ze zijn altijd origineel en met een humoristische ondertoon. Om de twee jaar brengen de Stoere Patsers een nieuwe cd op de markt. De verkoop cijfers liegen er niet om. De studio-cd's: "2 Stoer 4 U" en "2 Strong 2 B Wrong" overtroffen de meest optimistische schattingen die de baM zelf had durven maken. t Ook de live cd "2 Stoer 2 Tour" vond gretig aftrek. Volgend jaar komt er weer een nieuwe CD uit, die ongetwijfeld de vorige edities in ranzigheid naar de kroon zal steken. Iets om naar uit te zien dus! De entree bedraagt 3,- en de zaal is open om 20:00 uur. Email: jera_70@hotmail.com Vrijwilligers Feestweekend: Dit jaar hebben we in de plaats van een Feestavond een Feestweekend. Het weekendje is voor alle vrijwilligers van de Jera. (zonder aanhang) Het zal plaatsvinden op vrijdag 11 en zaterdag 12 april. We vertrekken vrijdagavond rond 18.00. De zaterdag zal de hele dag volgepland staan. Meer info volgt nog. KunstPloea Jera On Air zoekt versterking: Vorig jaar was het Jera On Air terrein prachtig aangekleed. Ook dit jaar willen we het terrein weer een gezellige sfeer geven. We hebben hiervoor een eigen groepje, namelijk de Kunstploeg. Zo hebben ze vorig jaar gezorgd voor de verschillende beschilderingen op het zeil, de glinsterende CD's boven in de tent, de skytubes, de grote opblaaskrat van Bavaria boven de ingang en nog een aantal dingen. Ze zoeken voor dit jaar nog wat versterking. Heb je zin om mee te helpen geef je dan op bij Karin v.Neerven. (tel. 0493-529580; mail: karin_van_neerven@hotmail.com) 9

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2