E!"4 PROGRAMMA JERA'70 VAN 9 ian T/M 18 ian 2003 Donderdag 9 jan Apekooi 18.30U. Vrijdag 10 jan Kerstboomverbranding Zaterdag 11 jan Jeuqdprinsenbal 20.11u. Medewerkergroep 2 Donderdag 16 jan Modeshow 18.30U. Zaterdag 18 jan Three steps bevond 20.00u. Voor meer info check: www.vsselsteyri.com/iera70 Donderdaaavondqroep: Donderdag 9 jan. was eerst de spokentocht gepland maar vanwege het koude weer is deze afgelast. De spokentocht zal later dit jaar een keer ingehaald worden. Vrijdag 10 Januari Kerstboomverbranding: Ook dit jaar heeft de gemeente de dorpsraad gevraagd of ze wilde zorgen voor het verbranden van de kerstbomen. Zoals ook andere jaren verzoekt op hun beurt de dorpsraad ons om dit te organiseren. Heeft u dus na 3 koningen (6 januari) genoeg van uw kerstboom, kom hem dan bij ons brengen, dan zorgen wij dat hij verbrand wordt. Uiteraard verzoeken wij iedereen om alleen kerstbomen in te leveren en geen ander brandbaar materiaal. Wij hebben hiertoe immers geen vergunning. U kunt uw kerstbomen het best op het terrein achter het gebouw van jeugdcentrum de Koel naast de scatebaan neerleggen, dan zorgen wij zelf voor een goede brandstapel. Namens gemeente, dorpsraad en stg. JERA'70 alvast bedankt voor uw netheid en medewerking. Zaterdag 11 Januari Jeuodprinsebal: De 11e van de 11® is wer gepassiert. Dat betekend automaties dat de Koel zoe richting de Carnaval wer wurd veroverd dur ollie jeugdraad. Zej zullen dat wer vur ut urst doen op zaterdag 11 Januari. Op disse oavend komde te wieten wie owlie nieje jeugprins werd. Kom dus allemoal nor het honk van de jeugdraad en maak mit hoe de nieje jeugdprins ziene tietel ien ontvangst nimt. Entree gratis. Aanvang 20:11 u. Zaterdag 18 januari Three steps bevond: Informatie zie volgende blz. Zaterdag 8 feb De stoere Patsers Telefoonnummer Huisartsenpost M.i.v. 1 januari is een nieuw nummer in gebruik voor de huisartsenpost te Venray. Hier kunt u terecht buiten kantooruren voor dringende zaken, maar uitsluitend na telefonisch overleg, dus noteer het nummer bij uw telefoon: 0800-1222. Huisartsenpraktijk de Wildenberg. FANFARE DE PEELKLANK Jaarvergadering De jaarvergadering wordt gehouden op maandag 27 januari om 20.00 uur. De leden krijgen hiervoor nog een persoonlijke uitnodiging. De voorstellen m.b.t. de nieuwe statuten en het nieuwe huishoudelijk reglement üggen nog voor iedereen ter inzage, JEU GDF ANFARE Rijden op zaterdag 11 januari: Marleen Alders, Teun v.Vegchel, Lea Hendriks. We vertrekken om 9.40 uur bij de Smelehof. De repetitie is van 10.00 tot 11.00 uur. Rijden op vrijdag 17 januari: Nicole Romrae, Willeke Koonings, Lidian de Weert. Afmelden voor de repetitie bij Lea 06-18572290. L.R. De Peeldraver Concours te Horst Dressuur KI. M2 Frtis Verheijen met Ma d'or 4° prijs. KI Z2 Hilda Lemmens met Mackintosh's 2e prijs. Concours te Weert Springen KI L Gerald Arts met Rolling Stone 6e prijs. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd! ''UK,.»* y*\jU-p

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2