Ef/k PROGRAMMA JERA'70 VAN 1 ian T/M 11 jan 2003 Woensdag 1 jan Top 100 Allertijden 15.00u. Zaterdag 4 jan Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00U. Medewerkergroep 1 Zondag 5 jan Jeugdbonte middag 14.11u. Donderdag 9 jan Spokentocht (bos) 18.30u. Vrijdag 10 jan Kerstboomverbranding Zaterdag 11 jan Jeugdprinsenbal 20,11u. Medewerkergroep 2 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Donderdaoavondoroep: Donderdag 9 januari hebben we bij de donderdagavondgroep spokentocht. ledereen moet dan met een fiets (met goede verlichting) naar de Jera toe komen. Vandaaruit fietsen we gezamenlijk naar het bos. De spokentocht kan misschien wat uitlopen tot half 9. Na de spokentocht fietsen we weer gezamenlijk naar de Jera. Het is niet de bedoeling dat de kinderen onderweg eerder afdraaien. Als u nog vragen heeft neem dan contact op met René van de Pas. Tel. 541696 Woensdag 1 Januari 2003 Top 100 allertiiden: Ja ja, 1 Januari is het weer Top 100 allertijden tijd Al sinds jaar en dag een van de best bezochte dagen van de JERA. Veel oud bezoekers komen nog eens lekker Rocken in de JERA, maar ook onze jongere bezoekers weten dat het dan goed toeven is in de JERA. De Top 100 die door jullie zelf is samengesteld zal door onze DJ's gedraaid worden terwijl je gezellig van een potje bier of iets fris kan genieten van je kater van oudjaarsavond. Vandaar dat we vroeg beginnen, en wel om 15:00 u, zodat je op-tijd van je kater af bent en je nog de hele avond kan fees Entree is gratis. Aanvang 15:00 u. Bestuursmededeling: Het bestuur en vrijwilligers van O.J.C. JERA'70 wenst iedereen vrolijke feestdagen en een te gek 2003. Het bestuur wil alle vrijwilligers en iedereen die een steentje bijgedragen heeft aan een fantastisch verlopen 2002 langs deze weg nogmaals bedanken. Wij hopen op eenieders steun en inzet in he* Tot ziens in de JERA. In het afgelopen jaar zijn het bestuur en de vrijwilligers van O.J.C. JERA'70 zeer actief geweest op het gebied van deskundigheidsbevordering binnen onze organisatie. Mede dankzij de gemeente is het mogelijk geweest dat er op allerlei gebieden in steeds verschillende samenstelling cursussen zijn gevolgd door vele vrijwilligers. Het bestuur wil bij deze alle vrijwilligers feliciteren met hun succesvolle bijdrage aan de kennisvergroting van onze organisatie. Wij hopen dan ook dat we in samenwerking met de gemeente kunnen blijven werken aan onze kennis. Cursusnaam: Geslaagden: IVA Henny, Roel, Moniek P, Ferdy, Karin, Marleen, Robin, (instructie verantwoord alcoholgebruik) Eddie K, Sjoerd, Freek, Joeri, René, Nick, Rob, Tom Conflicthantering en onderhandelen Henny, Sjoerd, Joeri Creatief denken en motiveren vrijwilligers Henny, Sjoerd, Joeri Sociale Hygiëne Sjoerd, Joeri, Ferdy, Ronnie, Tom Workshop/lezing Rabobank Henny, Tom Imago-opbouw en PR Tom, Martijn (moet nog plaatsvinden) Programmering activiteiten (moet nog plaats vinden) Bestuurlijke vaardigheden Henny, Tom, Ferdy, Sjoerd, Joeri (moet nog plaatsvinden) Zondag 5 Januari Jeugdbonte middag: Ook dit jaar is jeugdcentrum de Koei 1 maal het domein van onze jeugdige artiesten uit het dorp. Op zondag 5 Januari vindt namelijk de jeugdbontemiddag weer plaats. De Carnavalsvereniging zai in het jongerencentrum weer een fantastische middag op poten zetten. Kom dus aliemaal naar de jonge artiesten kijken. Inschrijvingen via de carnavalsvereniging. De jeugdbontemiddag begint om 14:11u. Vriidaq 10 Januari Kerstboomverbranding: Ook dit jaar heeft de gemeente de dorpsraad gevraagd of ze wilde zorgen voor het verbranden van de kerstbomen. Zoals ook andere jaren verzoekt op hun beurt de dorpsraad ons om dit te organiseren. Heeft u dus na 3 koningen (6 januari) genoeg van uw kerstboom, kom hem dan bij ons brengen, dan zorgen wij dat hij verbrand wordt. Uiteraard verzoeken wij iedereen om alleen kerstbomen in te leveren en geen ander brandbaar materiaal. Wij hebben hiertoe immers geen vergunning. U kunt uw kerstbomen het best op het terrein achter het gebouw van jeugdcentrum de Koel naast de scatebaan neerleggen, dan zorgen wij zelf voor een goede brandstapel. Namens gemeente, dorpsraad en s!g. JERA'70 alvast bedankt voor uw netheid en medewerking. Zaterdag 11 Januari Jeuqdprinsebal: De 11e van de 11e is wer gepassiert. Dat betekend automatics dat de Koel zoe richting de Carnaval wer wurd veroverd dur ollie ieuqdroad Zej zullen dat wer vur ut urst doen op zaterdag 11 Januari. Op disse oavend komde te wieten wie owlie n.eje jeugprins werd. Kom dus allemoal nor het honk van de jeugdroad en maak mit hoe de nieje jeugdprins ziene t.etel len ontvangst nimt. Entree gratis. Aanvang 20:11 u.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2