Definitief reglement gebruik dorpspodium Onderstaand het door de Stichting Lovinckplein Ysselsteyn opgestelde definitieve reglement ten aanzien van het gebruik van het dorpspodium. Dit ter vervanging van het reeds eerder in het YNB gepubliceerde voorlopig reglement. Wij hopen dat er veelvuldig gebruik zal worden gemaakt van het podium. Zoals in het reglement staat aangegeven zijn aan het gebruik in principe geen kosten verbonden, een vrijwillige donatie is echter welkom. Stichting Lovinckplein Ysselsteyn Secretariaat John Michels Timmermannsweg 26A 5813 AN Ysselsteyn T (0478) 542020 Reglement per 1 januari 2003: a) Het podium mag alleen gebruikt worden door verenigingen/organisaties en bedrijven met een Ysselsteyn karakter. b) Het gebruik van het podium ten behoeve van een activiteit dient van tevoren gemeld te worden bij het secretariaat van de "Stichting Lovinckplein Ysselsteyn" welke de agenda beheert. De activiteit moet passen binnen de evenementenagenda en zal (mits tijdig gemeld), vermeld worden in deze evenementenagenda in het YNB. c) Aan het gebruik van het podium zijn in principe geen kosten verbonden. d) Het ge- en verbruik van water, elektriciteit en dergelijke alsmede schade aan het podium dient vergoed te worden. e) Tijdens een activiteit is de organisatie van deze activiteit zelf aansprakelijk en verantwoordelijk, de organisatie zorgt eveneens voor de benodigde vergunning(en), toestemming(en), verzekering(en), alsmede andere zaken, waaronder bijvoorbeeld de afdracht van eventuele auteursrechten bij Buma/Stemra. 1) Bij onduidelijkheden beslist de "Stichting Lovinckplein Ysselsteyn". Voor nadere informatie, melding activiteit etc. kunt u contact opnemen met het secretariaat. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. MEDEDELING REDACTIE Y.N.B. In de week (1) van Nieuwjaar verzoeken wij u de copij voor het Y.N.B. in te leveren voor maandag 30 december voor half 9. Bij voorbaat dank. Tevens wensen wij u fijne feestdagen en een gelukkig en gezond 2003.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2