Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 52, 27 december 2002 Nieuwjaarsdag dag van kansen dag van vrede dag van welzijn en geluk voor alle mensen Van Lovinckplein 8: Nieuwjaarsdag dag van opnieuw beginnen y- dag van goede wensen heil en zegen Nieuwjaarsdag dag van Maria dag van nieuw leven dag van verlossing en verzoening Intenties van 28 december 2002 t/m 3 januari 2003: za 28 dec 19.00 u (Kinderkoor) Toon Jaspers; Annemie Geurts-Bakker; Jeu van de Ven en overl. fam. Winnen-Holtermans. zo 29 dec 9.15 u (Vivace) overl. fam. Lemmens-Poels; Coba Jenneskens-Poels. di 31 dec 19.30 u (Blaaskapel) Toon Wismans; Frans Stiphout; Piet Stiphout. wo 1 jan 9.15 u Voor alle intenties van de parochie en om Gods zegen voor het Nieuwe Jaar. Misdienaars za 19.00 u Bart O en Erwin; zo 9.15 u Klaas en Vera; di 19.30 u Ron en Frank; wo 9.15 u Joris en Bart A. Ergens gelezen in de voorbije adventsdagen: Een verhaal om stil te worden: Vier kaarsen brandden op de adventskrans. Het was heel stil, zo stil dat te horen was hoe de kaarsen begonnen te spreken. De eerste kaars zuchtte en zei:'lk heet vrede. Mijn licht straalt, maar de mensen hebben geen vrede, ze willen me niet.' Zijn viam werd steeds kleiner en doofde uiteindelijk uit. De tweede kaars flakkerde en zei: 'Ik heet geloof, maar ik ben overbodig. De mensen willen niets van God weten. Het heeft geen zin meer dat ik brand.' Een zuchtje wind blies de tweede kaars uit. Zacht en bedroefd sprak de derde kaars: 'Ik heet liefde. Ik heb geen kracht meer om te branden. De mensen laten me links liggen. Ze zien slechts zichzelf, niet de ander die vraagt om hun liefde.' Het kaarsje flakkerde nog even op en doofde toen uit. Toen kwam een kind de kamer binnen. Het zag de kaarsen en zei: 'Maar, jullie moeten toch branden!' Terwijl het kind begon te huilen, nam de vierde kaars het woord: 'Wees niet bang! Zolang ik brand, kunnen we ook de andere kaarsen weer aansteken. Ik heet hoop.' Hopen op een (nog) betere wereld, dat is een mooie wens voor het nieuwe jaar! Jeugd: Er is sinds kort een website voor jonge mensen, die wel eens iets van de kerk willen weten: www.rorate.com/3nitv Het is zelfs een soort club, waar je lid van kunt worden. Aanbevolen! Dank!: Nu al vast een woord van dank aan allen die op welke manier dan ook geholpen hebben om de feestelijke dagen van Kerstmis te doen slagen! llJl*. MUi

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1