Basisschool 'St.-Oda' - Ouderraad Kerstviering Op dinsdag 24 december wordt er met de gehele schooi gezamenlijk een kerstviering gehouden. We beginnen die dag met een gezamenlijk ontbijt op school. Daarna gaan we naar de kerk, waarbij iedere groep zijn bijdrage zal leveren. We hopen dat deze kerstviering zal bijdragen aan het samen ervaren van de kerstgedachte. De kinderen hebben inmiddels een briefje hierover mee naar huis gekregen. Er is op deze dag geen uitleen van boeken, 's Avonds vindt om 19.00 uur de gezinskerstviering plaats. Vanaf 24 december 11.30 uur hebben de kinderen vakantie. 6 Januari 2003 beginnen de lessen dan weer. We wensen iedereen een zalig kerstfeest en een gezond en gelukkig 2003. Zwemles groep 5 Maandag 23 december hebben de kinderen van groep 5, zoals gebruikelijk, 's morgens zwemles. Gevonden voorwerpen Tot 24 december kunt u op school kijken of er bij de gevonden voorwerpen nog spullen van uw kind liggen. Daama worden deze spullen weggegeven voor het goede doel. Cartridges i school is gestart met een inzamelingsactie van cartridges om extra geld binnente krijgen voor de aanschaf van computerbenodigdheden. Graag willen wij iedereen vragen om lege cartridges aan de kinderen mee naar school te geven. Cartridges van bedrijven waar familieleden e.d. werken zijn natuurlijk ook zeer welkom. De cartridges kunnen in de doos bij het lokaal van groep 6 gedaan worden. Op bepaalde tijden worden deze opgehaald en krijgt de school een gespecificeerd overzicht. Het geldbedrag wordt dan naar de school overgemaakt. Bij voorbaat heel veel dank. C.I.P. Maandag, 23 december, is het certificaat uitreiking van de cursus e-mailen en Internetten van 17.00 tot 18.00 uur in Café Herberg de Peel. Alle cursisten van deze vierde cursus zijn bij deze uitgenodigd. In week 3 van januari 2003 begint er weer een nieuwe cursus. Opgave door middel van uw naam, roepnaam, adres, geboortedatum en telefoon no. op een brieve in een enveloppe met opschrift CDP in de brievenbus Litsenbergweg 20a en u wordt in de komende weken gebeld voor de indelingsdag voor de cursus. Tevens namens de CIP vrijwilligers en de cursusleiders fijne Kerstdagen en een Zalig Nieuwjaar! GEMENGD KOOR "VIVACE" Met Kerstmis zingen we om 10.45u de Hoogmis(uniform). Repetities: Dhr. Wim Jansbeken is bereidt nog enige tijd de repetities te verzorgen. Daar zijn we hem erg dankbaar voor. We hopen en vertrouwen er nog steeds op dat we over een poosje weer een vaste dirigent hebben. We beginnen weer op 2 jan. 2003 om 20.00u in het repetitielokaal en verwachten dan weer iedereen. Langs deze weg bedankt "Vivace" alle inwoners voor hun steun en medewerking in het afgelopen jaar. Tevens wenst zij aan iedereen een Zalig Kerstfeest en de beste wensen voor het Nieuwe Jaar! Het bestellen van de C.D. van de Korenavond is nog mogelijk tot 30 dec. bij Mia Michels 541563. HB$ H.B.S. "ONS GENOEGEN" Op'de Indoorwedstrijd te Zaandam behaalde Ron v.d.Hoff 'n tweede plaats met 570 ptn in de Recurve KI. Johan van Dongen werd derde met 571 ptn in de Compound kl. Uitslag Indoor Schijndel: Johan v.Dongen 565 ptn. Robin Bruggingk 423 ptn Jun. Rick Philipsen le pl. 544 ptn Jun. H.B.S. "Ons Genoegen"wenst alle inwoners een gezond en voorspoedig 2003 toe en allen een gezellig Kerstfeest. centraac mioi ma (ie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5