PROGRAMMA JERA'70 VAN 19dec T/M 1 ian 2003 Donderdag 19 dec: D.A.G.: Gala in de Pilot Vrijdag 20 decCd presentatie Clover Medewerkergroep 3 Zaterdag 21 decDiscotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Medewerkergroep 1 Maandag 23 decMedewerkersvergadering Donderdag 26 decFlügel X-mas Party Medewerkergroep 2 Zaterdag 28 dec: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Medewerkergroep 3 Woensdag 1 jan ToplOO Allertijden 18.30u. 20.00U. 20.00U. 19.30U. 20.00u. 20.00U. 15.00u. Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Medewerkers vergadering: Op maandag 23 december hebben we om 19.30 medewerkersvergdering. PonderdagayondoigeB: Op donderdag 19 december kunnen we niet in de Jera omdat de bands, die vrijdag op gaan treden, die avond op gaan bouwen. We houden de donderdagavondgroep daarom in de Pilot. We hebben deze avond Gala Het is de bedoeling dat iedereen chique gekleed komt. Dus zoek thuis even een net jasje, stropdas, strik, pantalon, gala jurk, alles met alitter enz. en doe het aan en kom naar de Pilot. De komende 2 donderdagen is er geen donderdagavondgroep vanwege de vakantie we beginnen weer na de kerstvakantie op 9 jan. Vriidaa 20 rtocember CD presentatie Clover: De formatie Clover, die bij ons zeer bekend is, gunt ons de eer om bij ons vrijdag 20 dec. hun eerste CD te presenteren. De band bestaat onder andere uit 2 oud vrijwilligers van de JERA. Wij zijn dan ook erg trots dat zij ^verkozen hebben als "homebase" om de CD aan het publiek te presenteren. Eerder speelde Clover al op ons eerste ON AIR spektakel en al enkele malen trad Clover op binnen in de JERA. In de Regio heeft Clöver al op diverse podia hun kunnen laten horen en zij worden dan ook steeds vaker gevraagd. Clover speelt tussen hun eigen geschreven materiaal vaak nog hun interpretatie van enkele klassiekers uit het rock en pop genre. Of zij dat bij de CD presentatie ook doen is nog de vraag? Kom daarom allemaal vrijdag 20 december naar de Koel om ónze locale trots te aanschouwen. Entree is gratis en de dranken staan gekoeld. Houdt er rekening mee dat de genodigde gasten van Clover vgorrang krijgen bij de entree en helaas is bij ons ook vol is vol. Donderdaq 26 December Flügel X-mas Party: 2e Kerstdag sinds enkele jaren een topavond om in de JERA door te brengen. Nee, niet weer ergens sjiek gaan etenen de hele avond naar het geneuzel van je ouders luisteren. Je gaat toch veel liever een feestje bouwen bij jou ergens in de buurt. Kom daarom dus naar de JERA voor de Flügel X-mas Party Geheel in de steil van Winterberg en Triool presenteert JERA'70: De spetterende nieuwe show van Flügel. De Flügel Dance drive-in show. Dit is een show die boordevol verrassingen en feest zit. De show bestaat uit: - DJ Flügel - 2 danseressen/promotie dames -1 club DJ - Scratch and win Tydens de 4 uur durende show met een erg hoog feestgehalte, zullen de bekendste plaatjes voorbij komen en zullen veel wannahaves en Flügel merchandise uitgedeeld worden. De promotiedames zullen samen met de DJ ook verschillende spelletjes met het publiek doen. Kortom een ieder die van feest houdt komt 2e kerstdag naar de JERA. (vergeet je wintermuts met) Entree is 5,- Aanvang 20:00 u. Woftnsdao 1 Januari 2003 Top 100 allertijden: Ja ia 1 Januari is het weer Top 100 allertijden tijd. Al sinds jaar en dag een van de best bezochte dagen van de JERA. Veel oud bezoekers komen nog eens lekker Rocken in de JERA, maar ook onze jongere bezoekers weten dat het dan goed toeven is in de JERA. De Top 100 die door jullie zelf is samengesteld zal door onze DJ's gedraaid worden terwijl ie qezelliq van een potje bier of iets fris kan genieten van je kater van oudjaarsavond. Vandaar dat we vroeg beginnen, en wei om 15:00 u, zodat je op tijd van je kater af bent en je nog de hele avond kan feesten. PniroQ ic nrofic

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2