PÖRKHOF Expeditiemedewerker (m/v) KEIJSERS Houbensteyn Porkhof B.V. gevestigd in Ysselsteyn is een EG-waardig vers viees verwerker. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje®' keten. We leveren vers vlees aan grootwinkelbedrijven, slagers, vleeswaren- bedrijven, grossiers en industriële vleesverwerkers. Houbensteyn Porkhof B.V. telt 60 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en informele werksfeer. In verband met de uitbreiding van onze aktiviteiten zijn we op zoek naar: Voor 5 dagen in de week van 12.00 tot 17.00 uur Interne opleiding is mogelijk. Wij bieden: - een zelfstandige functie, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je contact op nemen met de heer Paul Dielen {commercieel directeur), telefoon 0478-541818 of GSM 06-53692236. Deze vacature is tevens op internet www.houbenstevnqroep.nl te bekijken. Litscnbcrgweg 20a - 5813 CG Ysselsteyn Van 18 t/m 29 november zijn wij wegens vakantie afwezig. De praktijk en de apotheek zijn wel op de gewone tijden open, en de assistentes zijn aanwezig voor herhaalrecepten, afspraken e.d. Zij zullen u ook helpen aan een tussentijdse afspraak bij een huisarts in Venray, mocht dat nodig zijn. Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors APOTHEEKHOUDENDE HUISARTSEN R.A. Keijzer L.A.M. Keijzer-Bors T: 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl Kaljsers-Manders Sanidrome Keizersveld Venray Keljsers-Manders Installatietechniek BV Agrobaan 9-5813 EB Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 14