Ysselsfeyms Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 43, 25 oktober 2002 Van Lovinckplein 8: Mt 22,34-40: Een van hen, een wetgeleerde, vroeg om hem op de proef te stellen: "Meester, wat is het grootste gebod in de wet?" Jezus zei hem: "U zult de Heer uw God liefhebben met heel uw hart en met heel uw ziel en met heel uw verstand." Het tweede gebod is net zo belangrijk als het eerste, dus eigenlijk gebod la. Wij vernemen dat van Jezus zelf "U zult uw naaste liefhebben als uzelf." De naaste, dat is de andere. Hij bestaat. Ben jij hem al tegengekomen?" Als je die geluidsbarrières van zwijgen rond hem eerst eens hebt doorbroken, dan kun je hem plotseling helder zien, omdat zeggen en kijken bij elkaar horen, voordat ons horen en zien vergaat. Zeggen en schrijven 613 geboden kent het jodendom. Jezus, de geniale vereenvoudigen spreekt maar van twee. En het tweede gebod is net zo belangrijk als het eerste. Alles is zo simpel, zo kinderlijk eenvoudig. "U zult uw naaste liefhebben als u zelf." Intenties van 26 oktober t/m I november 2002: za 26 okt 19.00 u (volkszang) Kinderwoorddienst. Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Piet Verstappen en Nel Vervoort; ouders Arts-Gielen en overl. fam.; Jan van Knippenberg (6wkd); overl. ouders Janssen-Keijsers; Bert Derks en Josephine Lemmens. zo 27 okt 9.15 u Intenties van de parochie. di 29 okt 19.00 u .Anna Classens-Baten (buurt); Wiel Hubers; Jan van Knippenberg (KBO); jrd. Theo Vollenberg; voor de zieken. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Joris; zo 9.15 u Mark en Klaas; di 19.00 u Vera en Ron. Kinderwoorddienst: Zaterdag is er weer kinderwoorddienst. Er zal aandacht besteed worden aan het feest van volgende week: Allerheiligenen Allerzielen. We hopen dat er weer veel kinderen meedoen. Kerkbalans: Een geheugensteuntje voor degenen die het tot nu toe nog vergeten waren: Ook u hoort erbij. Allerzielen-strookje: Als er een kruisje van een dierbare in de kerk hangt, vergeet u dan ook niet om het strookje over de Allerzielendienst even af te geven?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1