Senioren Heren Enkel: Dames Dubbel: Heren Dubbel: Ysselsteyn Gommans de Wit Clubkampioenschappen Afqelopen zaterdag zijn de resterende finales gespeeld van de Clubkampioenschappen Enkel en Dubbel. In de B- klasse wist Riet Koopmans na het verlies van de eerste set vorige week de titel alsnog te grijpen. De damesdubbel werd in een spannende driesetter gewonnen door alweer Riet Koopmans en Lenie Crienen en bij de herendubbei waren Leo de Wit en Hay Claessens met 6-0 en 6-4 duidelijk de meerdere. De uitslagen: Sterkte B. Dames Enkel: 1Riet Koopmans 2. Gerda Martens 3. Nancy van Neerven 4. Truus Philipsen 1Peter Claessens 2. Leo de Wit 3. Ton Marcellis 4. Twan Jenniskens 1Lenie Crienen en Riet Koopmans 2. Jean en Renate Peeters 1. Leo de Wit en Hay Claessens 2. Fons Emonts en Herman van Ass In de A-klasse ging de titel bij de damesenkel voor het tweede achtereenvolgende jaar naar Daniella Altink. Bij de heren werd Peter Paul Koonings na een mooie finale voor het eerst in zijn tenniscarrière kampioen. De titel in de damesdubbel ging voor het vierde achtereenvolgende jaar naar Daniella en Liesbeth Altink. De finale bij de herendubbei kon jammer genoeg geen doorgang vinden, omdat Paul Litjens door zijn rug was qeqaan en absoluut niet kon spelen. Als troost werd hem de pechprijs thuisbezorgd met de beker voor de tweede plaats en een bosje rozen. Paul, van harte beterschap. Hans Kreyfelt had graag afscheid willen nemen van de vereniging met een kampioenschap. Helaas, Hans, mocht het niet zo zijn. Misschien lukt het bij je nieuwe vereniqing Rodhe. Veel succes. De titel ging daardoor automatisch naar Twan en Wim de Wit. Klasse A: Dames Enkel: 1Daniella Altink Clubkampioen 2. Annemie Wijnands 3. Liesbeth Altink 4. Linsey Pouwels 1. Peter Paul Koonings 2. Twan van Osch 3. Hans Kreyfelt 4. Twan de Wit 1. Daniella en Liesbeth Altink 2. Diane van Schijndel en Renate Marcellis 1Twan en Wim de Wit 2. Paul Litjens en Hans Kreyfelt De Binky-wisselbokaal voor de leukste, grappigste deelnemer werd dit jaar gewonnen door Wim de Wit. De barbecue ten bate van de Jeugdcommissie, verzorgd door Ton van Hees en Math Heetkamp was prima verzorgd en vond gretig aftrek. Na de prijsuitreiking werd nog een loterij gehouden met enkele zeer mooie prijzen, gesponsord door C-1000. De hoofdprijs, een levensmiddelenpakket ter waarde van 50,- werd gewonnen door Diane van Schijndel. Enkele prijzen werden door de winnaars geschonken aan de Jeugdcommissie om vervolgens per opbod te worden verkocht. t c, Alle winnaars van harte gefeliciteerd en iedereen, die op welke manier dan ook heeft meegeholpen om dit kampioenschap te doen slagen, bedankt voor jullie inzet. Introducee Toernooi a s Zondag wordt het introducee toernooi gespeeld. Dit toernooi is als vanouds weer goed bezet. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf donderdag bij de kantine. De eerste wedstrijden beginnen om 08.30 uur. Ga even kijken hoe laat je moet spelen en geef dit ook door aan je partner. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De organisatie is in handen van Frans (541922). Uitwisseling TC 't L6bke Swolgen Zondag 20 oktober wordt in Ysselsteyn de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging t Löbke uit Swolgen. Je kunt je voor dit gezelligheidstoernooi inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De inschrijving sluit op 6 oktober. De organisatie is in handen van Jan (541781). Heren Enkel: Dames Dubbel: Heren Dubbel: Clubkampioen Clubkampioen Clubkampioen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7