A
d
iSÜ
r. S.V. YSSELSTEYN
v Voetbal
UITSLAGEN ZONDAG 22 SEPTEMBER;
HBSV
Ysselsteyn
Helenaveen
Ysselsteyn
SVOC'Ol
Ven ray
1
2
2
4
6
11
Ysselsteyn
SVEB
Ysselsteyn
Volharding
Ysselsteyn
Ysselsteyn
PROGRAMMA 3QNPAG 29 SEPTEMBER;
Ysselsteyn
Sparta'18
Ysselsteyn
Merselo
Ysselsteyn
Ysselsteyn
1
2
3
2
5
6
RKMSV
Ysselsteyn
IVO
Ysselsteyn
IVO
EWC
1
2
3
6
5
6
1
2
4
4
8
4
UITSLAG WEDSTRIJD ZATERDAG 21 SEPTEMBER:
Milheezer Boys - Ysselsteyn
WEDSTRIJD ZATERDAG 28 SEPTEMBER:
Ysselsteyn - Neerkandia
WEDSTRIJD SATERDAG 5 OKTOBER;
Ysselsteyn - Olympia Boys
UITSLAGEN ZATERDAG 21 SEPTEMBER;
Volharding B2 - Ysselsteyn B2
Ysselsteyn Cl - Bruheze Cl
Ysselsteyn MF3-4 - Ysselsteyn MF1-2
PROGRAMMA ZATERDAG 28 SEPTEMBER:
MEDEDELINGEN
KANTINE POETSEN MAANDAG 30 SEPTEMBER:
Tonnie Crienen, Willy van Dijck.
KANTINE POETSEN MAANDAG 7 OKTOBER:
Annie Jansen, Rian Spee.
2-0
3-1
2-1
1-1
2-0
5-3
14.30 uur, J. Kolenberg, Pupil vd Week; Nikki Tillman.
12.00 uur, vertrek 11.00 uur, J. Philipsen.
13.00 uur, P. Verstappen.
11.00 uur, vertrek 10.00 uur.
10.00 uur, J. Vergeldt.
10.30 uur, H. van Asten.
1-3
17.00 uur, spelers 10 t/m 2.
0-1
0-6
0-23
Ysselsteyn
BI -
Meterik
BI
15.00 uur, nr. 49053, M. Wijnands.
Ysselsteyn
B2 -
Venray
B3
13.30 uur, nr. 49120.
ZSV
Cl -
Ysselsteyn
Cl
12.45 uur, vertrek 11.45 uur.
SSS'18
Dl -
Ysselsteyn
Dl
10.00 uur, vertrek 9.00 uur LET OP GEWUDIGD
Ysselsteyn
D2 -
Wanssum
D2
12.30 uur, nr. 32621, G. Deters.
Ysselsteyn
El -
RKOSV-achates El
09.30 uur, nr. 34727.
Swolg. Boys
E2 -
Ysselsteyn
E2
09.00 uur, vertrek 8.15 uur.
Venray
Ell -
Ysselsteyn
E3
09.00 uur, vertrek 8.15 uur (vriendschappelijk).
Ysselsteyn
F1 -
Witten horst
F2
10.00 uur, nr. 40080.
Ysselsteyn
F2 -
Leunen
F3
09.30 uur, nr. 42420.
Ysselsteyn
F3 -
America
F3
11.15 uur, nr. 42809.
Ysselsteyn
MF 1+2
VRIJ
Ysselsteyn
MF 3+4
VRIJ
RIJDEN ZATERDAG 28 SEPTEMBER;
Ysselsteyn Cl; Claessens (Stijn), Van Dijck, Tonnaer, Wilmsen.
Ysselsteyn Dl; Teunissen, Van Osch, Philipsen, De Wit.
Ysselsteyn E2; Hagens, Peters, Van Veghel.
Ysselsteyn E3; Claessens, Jespers.
PROGRAMMA WOENSDAG 2 OKTOBER;
Sparta'18 B2 - Ysselsteyn B2 18.30 uur, vertrek 17.45 uur (voetbalveld Kronenberg).
RIJDEN YSSELSTEYN B2; Classens (Willem), Oomen, De Wrt (Mark), De Wit (Teun).
i