Ysselsteyiis Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 39, 27 september 2002 O SS3EB^e: ,A'Hr..t Van Lovinckplein 8: Mt 21, 28 -32: Iemand had twee zonen. En hij ging naar de eerste en zei "Jongen, ga vandaag in de wijngaard werken. Hij antwoordde: "Nee, ik wil niet.Later bedacht hij zich en ging toch. Toen ging hij naar de tweede en zei hetzelfde. Die antwoordde: "Goed heer.Maar hij ging niet. Als we de twee zonen in het evangelieverhaal van deze zondag herkennen als twee lagen in onszelf dan hebben we het nodig om stil te staan, tot inkeer te komen, te veranderen. Dan hebben ook wij bekering nodig Het gaat deze week om Jezus na-volgen, niet na-praten. Het gaat over de weg van de gerechtigheid gaan. Grote woorden. Te groot? Wat betekenen ze voor ons, hier en nu? Je hoeft geen held te zijn, ot martelaar ot profeet Er komt genoeg op iedere mens af. Elke dag kun je en moetje kiezen. Is recht doen niet ook: milieubewust leven? Het recht van de schepping en van volgende generaties respecteren? Is producten met Max Havelaar keurmerk kopen, niet meehelpen aan gerechtigheid, wereldwijd? Recht doen, is dat niet ook je ongelijk bekennen na een ruzie; je collega ontzien, die thuis problemen heeft; die zieke tante of moeilijke oom bezoeken; je buren helpen met een vervelende klus; is niet alles gerechtigheid wat mensen dichter bij elkaar brengt, wat gemeenschap vormt? Dat zit vaak juist in kleine dingen. Maar we moeten ze wel doen! Intenties van 28 september t/m 4 oktober 2002: za 28 sep 19.00 u (Volkszang) Kinderwoorddienst; Woord- en Communiedienst. Ouders Linders- Donders en zoon Gerrit; ouders Teunissen-Gerrits; fam. Philipsen-Smits; Toon Janssen; jrd. Anna van Hoof-Ewals en Peter van Hoof; jrd. Ties Peeters; Net Jaspers- Lenssen (6 wkd). zo 29 sep 9.15 u (Vivace) Woord- en Communiedienst. Jrd. Frans Bouwmeister; Anna Classens-Baten en Sjang Classens. di 1 okt 19.00 u Net Jaspers Lenssen (buurt); Feus Keijsers; Jan en Tom van Lipzig. Misdienaars: di 19.00 u Bart A. en Ron. Afwezig: Dit weekend ben ik van vrijdagmiddag tot maandagavond afwezig. Voor noodgevallen neemt u contact op met iemand van het kerkbestuur. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag zijn weer alle kinderen van groep vijf t/m acht welkom voor de kinderwoorddienst. Rozenkrans: In de oktobermaand wordt voor de avondmis op dinsdag de rozenkrans gebeden. Iedereen is hierbij uitgenodigd. Y<rtV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1