Xsselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 37, 13 september 2002 2fe=rr^--T-'' - n^iïAy Van Lovinckplein 8: Matt. 18, 21-35: Een dienaar die in de schuld stond viel voor zijn heer neer en vroeg: "Heb geduld met mij, en ik zal u alles betalen." De heer kreeg met die dienaar te doen en liet hem vrij, en hij schold hem het geleende geld kwijt. Toen die dienaar buiten kwam, trof hij een van zijn mededienaren, die hem honderd denariën schuldig was; hij greep hem bij de keel en zei: "Betaal wat je me schuldig bent." Zeven keer komen wij in de evangelieperikoop het woord "schuld" tegen. Zeven keer de reactie die daaraan volgens Jezus correspondeert: vergeven, medelijden betonen, kwijtschelden. Daar gaat het dus deze zondag over: veel schuld en veel vergeving. Intenties van 14 t/m 20 september 2002: za 14 sep 19.00 u (Volkszang) Jep en Riek Arts-Fleurkens; overl. ouders Custers-Claassen; overl. ouders Sjeng en Til Geurts-van Dijck; overl. fam Slangen-Verheijen; bijz. intentie, zo 15 sep 9.15 u (Vivace) Wiel Claessens en Tonie Claessens-Engels; Sjang en Nel Spreeuwenberg Baltussen; overl ouders van Soest-Swinkels en kinderen; Wiel Hubers; jrd Grada Verlinden. li 17 sep 19.00 u Fam. Vollenberg; Antoon van Empel (verj.); Jan en Tom van Lipzig, Net Jaspers- Lenssen (Immenhof); Jeu van de Ven. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Bart O.; zo 9.15 u Joris en Ruud; di 19.00 u Bart A. en Ron. Doopsels: zondagmiddag om 14.00 uur worden gedoopt: Brechje Teunissen, Dopheide 42 Christian Lijten, Paardekopweg 19 Fleur Wilmsen, Peelweg 4 Oogstdankfeest: We mogen terugkijken op een geslaagde viering van het oogstdankfeest. Wc zagen het: de krachten van de natuur zijn sterker dan welke techniek ook. Dank aan iedereen die op welke manier dan ook zijn bijdrage gegeven heeft. De collecte voor de hongerende mensen heeft 915,26 opgebracht. Hiervan kunnen heel wat zakken maïs gekocht worden voor de hongerende mensen in Malawi. Héél hartelijk dank! Market Garden: Komende week komen Engelse Veteranen in Ysselsteyn hun slag gedenken. Ze doen dat samen met Duitse veteranen op het oorlogskerkhof. De herdenking begint met een dienst in onze kerk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1