Ysselséeyiis Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 36, 6 september 2002 Van Lovinckplein 8: Lukas 12,13-21: Hij vertelde hun een gelijkenis: 'Er was eens een rijke, wiens land veel had opgebracht. Hij dacht bij zichzelf: "Wat moet ik doen? Ik heb geen ruimte om mijn oogst op te slaan." "Dit ga ik doen," dacht hij, "ik breek mijn schuren af en ga grotere bouwen; dan kan ik daar al het graan en mijn andere goederen in opslaan, en tegen mezelf zeggen: Je hebt daar nu heel wat liggen, jongen, je kunt jaren vooruit. Rust nu maar eens uit, eet, drink en neem het ervan." Maar God zei tegen hem: "Jij dwaas, nog deze nacht wordt je leven opgeëist, en voor wie zijn dan al die voorraden die je hebt aangelegd?" Zo vergaat het iemand die rijke schatten verzamelt voor zichzelf en niet voor God.' Deze woorden van Jezus passen bij een oogstdankviering. Gecombineerd met enige levenservaring zijn het ook duidelijke woorden. "Verzamelen voor God" betekent delen met anderen, vooral degenen die dit jaar geen oogst hebben gehad! Intenties van 7 t/m 13 september 2002: 7 sep za zo 8 sep di vr 10 sep 13 sep 19.00 u (Enjoy Together) Tjeu In 't Hulst en Wim; Piet Litjens; jrd. Peter Johannes Philipsen en Anna Maria Cremers; jrd. Hubertus Maessen en echtg. Josepha Swinkels; Luke Aarts; Giel Trommelen en overl. fam.; Lei Vergeldt. Geen viering op de gewone tijd, maar een gezamenlijke oogstdankviering om 10.30 u op het Podium op het Lovinckplein. Speciale collecte voor de mensen die honger lijden in Afrika, bijzonder in Malawi. Intenties: Dankzegging voor LLTB en Zij-Aktief; jrd. Joh. Hubertus Geurts en echtg. Marie Schreven; jrd. Sjeng Cox; jrd. Jo van Lier-Roosen; Tiny Janssen-Martens 19.00 u Henricus Maessen en Maria Mans; Sijf Roos (vrienden). 16.30 u H. Mis uit dankbaarheid bij het 40-jarig huwelijk van Herman en Annie Slangen-Verheijen. Misdienaars: za 19.00 u Vera en Ron; zo 10.30 u Mark, Klaas, Ruud en Bart O. di 19.00 u Bart A. en Ruud; vr 16.30 u Vera en Ron. r -7/ V.; - a /."«T. '•■»•»»«*•••«•»**- -y

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1