Ysselstsyn Senioren Gommans de Wit Ciubkampioenschappen De ciubkampioenschappen enkel en dubbel beginnen dit jaar al op vrijdag 5 september. De loting heeft inmiddels plaats gevonden. Vanaf volgende week woensdag hangen de poule-indelingen en wedstrijdschema's bij de baan. Ga even kijken, zodat we vrijdag op tijd kunnen beginnen. Tweewielers 40 en 50+ Door het slechte weer van de afgelopen week heeft he! 40 en 50+ toernooi enige vertraging opgelopen, waardoor de finales niet op zondag konden worden gespeeld. Nadat het weer na het weekend duidelijk verbeterde konden de finales alsnog op dinsdagavond worden gespeeld. In de 40+ klasse werd na een zeer spannende finals Liany Tonnaer de nieuwe kampioene bij de dames en kon ds verassend tot de finals doorgedrongen Leo de Wit de winst niet pakken tegen Wirn de Wit. Bij de 50+ ers werd de winst bij de dames gepakt door Annemie Wijnands Bij de heren werd na een zeer spannends halve finale tussen Fons Emonts en Jan van Vegchei de laatste kampioen door opgave van Herman, van Ass in de T set. Voor de 50+ kampioenen waren dit jaar ook wisseibekers beschikbaar gesteld. De uitslagen: 40+ Dames: 1. Lieny Tonnaer 40+ Heren: 2. Annemie Wijnands 3. tiesbeth Altink 4. Truus Kusters 1. Wim de Wit 2. Leo de Wit 3. Jan van Vegchei 4. T'wan van Osch 50+ Dames: 1Annemie Wijnands 2. Truus Kusters 3. Gonny van Dijck 4. Dieny Pouwels Alle winnaars van harte gefeliciteerd. 50+ Heren: 1Jan van Vegchei 2. Herman van Ass 3. Fons Emonts 4. Frans van de Pas SteenhandeS Kusters Venrav Open Het komende weekend wordt het Steenhandel Kusters Venray Open gespeeld in Ysselsteyn speelt de D!-klasse (7), in Leunen de D2-kiass© (8/9) en in Landweer! de Open klasse (5/6) De jeugd speelt in 2 leeftijdscategorie-en: jongens/meisjes 10 - 13 jaar in IVterseio en 13 - 15 ja-ar in Oostrum. Zowel bij de senioren als bij de junioren doet TVY in alle categorieën mee. De finales, zowel voor de jeugd als voor de senioren, worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar s'middags tevens een spectaculaire clinic wordt verzorgd door medewerkers van oud tennisprof Huub van Boekei. Om 12.00 uur wordt het programma kort onderbroken voor de teampresentatie en officiële opening. De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 19.00 uur, gevolgd door een grote loterij met veie prachtige prijzen en als- hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen. Vorig jaar was TVY de grote winnaar mei eerste prijzen voor de senioren in alie categorieën en een tweede plaats bij de junioren. We wensen alle dealnemers veel tennisplezier en hopen natuurlijk, dat we het succes van vorig jaar- zo mogelijk kunnen evenaren. De steun van het aanwezige publiek is daarbij van groot belang. Daarom een oproep aan supporters en toeschouwers: kom uw favorieten aanmoedigen en geniet daarbij van de tennissport onder het genot van een drankje en een hapje. U bent van harte welkom op de diverse parken gedurende deze dagen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6