Stichting Lovinckplein Ysselsteyn Opening Dorpspodium I Uitslag ballonnenwedstrijd 16 juni 2002 Op 16 juni jl. vond op het Lovinckplein de feestelijke opening plaats van ons Dorpspodium. Dankzij een tal van vrijwilligers, de plaatselijke horeca, een keur van artiesten en bezoekers werd het een geweldig feest. Hiervoor onze dank. Een onderdeel van de opening was de ballonnenwedstrijd. De wind heeft de ballonnen richting Duitsland geblazen en heeft ze in de omgeving van Bottrop gebracht. De prijzen zijn ter beschikking gesteld door de gezamenlijke horeca en Philips Nederland. De prijswinnaars zijn: 1 Marjolijn Cox, Dillingstraat 1, (Hagen Did.) 2 Kimberiy Xhofleer Dopheide 21(Witten-Hagen Did.) 3 Janneke van Osch, Pioniersstraat 36, (Witten Did.) 1e en 2de prijs een Philips portable radio met cd speler. 3® prijs een Philips Discman. De prijzen zijn reeds bij de winnaars thuisgebracht. Indien je wilt weten waar jouw ballon is geland dan kan het controle strookje afgehaald worden bij de ballonnen expert Geert Linders Pater Tulpstraat 24. Wel even van tevoren bellen tel. 541939. Voorlopig reglement t/m 31 december 2002 Sinds korte tijd is Ysselsteyn een nieuwe stichting rijker. Dit is stichting Lovinckplein Ysselsteyn. Het doel van deze stichting is het beheer van het dorpspodium en aandacht besteden aan de uitstraling en verfraaiing van het Lovinckplein. Op dit moment zijn nog niet alle bestuursfuncties van de stichting vervuld. Tevens is er nog geen definitief reglement voor het gebruik van het podium samengesteld. Er bestaat echter wel de behoefte aan duidelijkheid betreffende het gebruik van het podium. De stichting in zijn huidige vorm heeft een voorlopig reglement opgesteld. De bedoeling is dat dit voorlopig regiement t/m 31 december 2002 geldig is. Indien de stichting een nieuw reglement heeft samengesteld wordt deze in het YNB geplaatst. Voorlopig reglement gebruik dorpspodium. 1 Het podium mag gebruikt worden door verenigingen organisaties en bedrijven met een Ysselsteyns karakter. 2. Het gebruik van het podium voor een activiteit dient van tevoren gemeld te worden bij de Stichting Lovinckplein Ysselsteyn. 3 Onder het podium wordt verstaan de gehele oppervlakte van het podium als ook de ruimte onder het podium 4. Aan het gebruik van de het podium zullen geen kosten verbonden worden. 5. Het gebruik van eventueel water en/of elektriciteit dient vergoed te worden. 6. Na gebruik dient het podium schoon opgeleverd te worden. 7. Tijdend een activiteit is de organisatie van deze activiteit zelf aansprakelijk en verantwoordelijk voor hetgeen er op en rond het podium plaats vindt. 8. Eventuele schade toegebracht aan het podium tijdens een activiteit zal verhaald worden op de organisatie van de betrokken activiteit. 9. Bij onduidelijkheden beslist de Stichting Lovinckplein. Voor inlichtingen Roel ünders Tel 0478-541646 of Sieb Nijssen Tel 0478-541571. VOLLEYBALNIEUWS ^^*^4 Hallo allemaal.. (aw Dc/e week beginnen de trainingen weer. De dames trainen op maandag van 20.00-22.00 uur. De heren op donderdag van 20.30-22.00 uur. Denken jullie aan het tijdig afmelden voor de training. Tel.: Ton077-4642448, Tel.: Steve077-4672423 (tussen 17.00-19.00 uur). NIEUWE LEDEN. Heb je intresse in deze sport kom dan gerust een keer kijken op de trainingen of bij de wedstrijden, je bent van harte welkom! Voor verdere informatie kun je terecht bij Carla Bouwmantel.0493-526260. Ook willen we vanaf deze plaats onze nieuwe trainer Steve Kouthoofd welkom heten bij onze club en hem succes wensen voor het komende seizoen. f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6