FANFARE DE PEELKLANK Repetitie fanfare Hallo leden, A.s. maandag 19 augustus begint weer de repetitie voor de fanfare. Zorg voor goedlopende ventielen en kom zoveel mogelijk naar de repetitie. Ook als je nog vakantie hebt, maar je bent niet weg, neem dan de moeite om de repetitie te bezoeken. Dit werkt stimulerend voor de andere leden. Het eerste optreden staat alweer voor de deur en wel het opluisteren van de Oogstdankviering op zondag 8 september. Corveedienst Corveedienst voor de maand augustus: Ellen Egelmeers, Stan Gellings, Josje Geurts en Lea Hendriks. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! JES Ook de leden van JES beginnen volgende week weer. We starten op dinsdag 20 augustus om 18.45 uur met een bijeenkomst van ouders en leerlingen. Deze bijeenkomst is in de Smelehof. Hier krijgen jullie meer te horen over het programma van het komende jaar en kunnen jullie kennismaken met instucteur Peter van der Loo, die een gedeelte van de repetities op zich gaat nemen. Tot dinsdag 20 augustus. P.S. De lessen van Harrie van Otterdijk beginnen op maandag 19 augustus volgens lesrooster van voor de vakantie. JEUGDFANFARE Nog even en de zomervakantie is voorbij. Dit betekent ook dat de repetities van de jeugdfanfare weer gaan beginnen. De eerste repetitie is op vrijdag 23 augustus in Ysselsteyn. Bernadette Lemmens, Rian Litjens en Loes Poels zijn aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Zorg dat je thuis al een paar keer geblazen hebt, dan zitten de ventielen en kleppen vrijdag niet vast. De repetitie begint om 18.00 uur. Ben op tijd aanwezig. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn «xj Fietstocht: •iC 1 Dinsdag 20 augustus gaan we weer fietsen. We vertrekken om 9.00 uur bij de kerk. De tocht is ongeveer 55 km lang. Voor de picknick moet je zelf zorgen. De onkosten voor deze dag zijn 4,~. We hopen, dat het mooi weer is en wensen iedereen veel plezier. Opgeven hiervoor kan tot 19 augustus bij Toos Arts-Rögels tel. 541544. Wittem: Voor de reis naar Wittem kan men zich nog opgeven tot 18 augustus bij Riek de Wit tel.541402. ÈN !<*»¥-= ENJOY together irrrucD De zomervakantie zit er weer op. Dinsdag 20 augustus beginnen we weer met repeteren. TOGETH ER we hopen dat jullie er allemaal weer zin in hebben. Wil iedereen om 20.00 uur aanwezig zijn, zodat we ook zeker om 20.15 uur met de repetitie kunnen beginnen. Er wordt her en der gefluisterd dat die van de toerclub zo hard rijden dat ze TOURCLUBniet eens van de omgeving kunnen genieten. Ze zouden al harkend en hijgend krom over het stuur gebogen alleen het achterwieltje van hun voorganger zien. Beste mensen dit beeld klopt natuurlijk helemaal niet. Afgelopen zondag zagen we al fietsend over het leegveld een ree parmantig een maisveld uitstappen en er weer meteen terugvluchten toen het ons ontwaarde. Nog geen kilometer verderop zweefde een buizerd twee weien breed op nog geen twintig meter van ons vandaan met ons over. We zagen zelfs onze collega clubleden welke om tien uur gestart waren. In het voorbijgaan herkende we zelfs hun gezichten* En ja we hebben hard maar lekker gefietst. Zondag doen we dit natuurlijk weer. Start om 0900 uur bij Herberg de Peel.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4