Blad Redactie: Dorpsraad e=# Jrg 40, nr. 33, 16 augustus 2002 Van Lovinckplein 8: Zijn leerlingen vroegen Hem: 'Stuur haar weg, want ze roept ons achterna.' Hij antwoordde: 'Ik ben alleen gestuurd naar de verloren schapen van het huis van Israël.' Maar zij kwam naar Hem toe en knielde voor Hem neer en zei: 'Heer, help me.' Hij gaf haar ten antwoord: 'Het is niet goed het brood van de kinderen te nemen en het aan de hondjes te geven.' Maar zij zei: 'Juist, Heer, want wat de hondjes eten, zijn de kruimels die van de tafel van hun baas vallen.' De vraag van de vrouw is een hartsgrondig gebed van iemand in nood en voor Jezus een manier om te laten zien dat we over de eigen grenzen heen moeten stappen. Intenties van 17 t/m 23 augustus 2002: a 17 aug 19.00 u (Volkszang) Toon Verheijen; Pieter Verheijen en Maria Litjens; Dien kleuskens- Wijnen; t.e.v. O.L.Vrouw. zo 18 aug 9.15 u Voor de intenties van de parochie. di 20 aug 19.00 u Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtg.; jrd. Sef Bovee. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Joris; zo 9.15 u Ron en Vera; di 19.00 u Bart A. en Ruud Doopsels: zondag middag om twee uur worden gedoopt: Stijn Heidens Dopheide 4, Dione Steeghs Rouwkuilenweg 39, Remco van Dijck Deurneseweg 142, Jurre van de Ven Pioniersstraat 7. Oogstdankviering: Op 8 september viert de kring Noord Limburg van de LLTB het oogstdankleest. Dit jaar is ons cluster de gastheer. Daarom zal er op die dag geen eucharistieviering zijn in de drie kerken, maar op het Lovinckplein op het nieuwe dorpspodium in Ysselsteyn. Iedereen van Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn is hier van harte voor uitgenodigd. I W .*.11*— »V

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1