PROGRAMMA JERA'70 VAN 3 auq T/M 10 auq 2002 Zaterdag 3 aug: Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 3 Zaterdag 10 aug: Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 2 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 - Donderdaqavondgroep: Voor de donderdagavondgroep zijn we nog op zoek naar wat nieuwe leiding voor volgend seizoen. Ben je 16 jaar of ouder en heb je zin om ons team te versterken bel dan naar Rene van de Pas (541696) of Lonneke Joosten (0654908170) - Jerakamp: We zijn weer terug van het Jera-Kampü! Het was weer een zeer geslaagd kamp. Langs deze weg wil de leiding alle kinderen bedanken voor een toffe week in Well. De Jera wil de leiding bedanken voor hun inzet tijdens deze week en in de voorbereiding. Verder wil de Jera nog bedanken: de vrijwilligers voor de diverse activiteiten, Egelmeers, Roelanzia, Forest, Bakkerij van Gassel, het Diepvrieshuis, C1000, Thea Hendriks, Frank Swinkels, Las en Constructiebedrijf Jo Stevens BV en Autoverhuurbedrijf de Mulder. Bent u nog kleding kwijt dan kan dat de komende 2 weken opgehaald worden in de Jera, daarna gaat hc., in de kledingcontainer. Binnenkort zal er en foto- en filmavond zijn waar de foto's en video's besteld kunnen worden. De kampweek zal volgend jaar zijn van 26-7 t/m 2-8 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. C.l.P. Cursus E-Mailen en Internetten In de week 38, dus vanaf 16 september gaat het Centraal Informatie Punt weer een cursus e- mailen en internetten starten. De cursus omvat 10 lessen van anderhalfuur, uitsluitend overdag. Iedere week een les. Omdat veel ouderen in onze gemeenschap de cursus in het voorjaar volgden kunnen nu jongeren ouderen aansluiten. Omdat de cursus door vrijwillig(st)ers gegeven wordt is het voor ons belangrijk te weten, hoeveel cursisten dat wij kunnen verwachten. U kunt zich opgeven voor deelname, door een brieve met u naam, adres, telefoonnummer en geboorte datum in een enveloppe met aan de voorkant opschrift CIP, in de brievenbus van de Wildenberg Litsenbergweg 20a te deponeren. U wordt dan eind augustus gebeld met de vraag, welke dag en tijd u het beste schikt om de cursus te volgen, dan kunnen wij dit weer aanpassen aan onze vrijwillig(st)ers, die zich voor u willen inzetten. Coördinatie CIP vrijwillig(st)ers. FANFARE DE PEELKLANK Repetitie Hoewel sommige leden van de drumband misschien nog volop vakantie hebben, willen we a.s. dinsdag 6 augustus toch weer beginnen met de repetities (zoals met jullie is afgesproken). Dit omdat we bezig zijn met de voorbereidingen op het concours van 20 oktober in Goirle. Wij vragen jullie de repetities zoveel mogelijk te bezoeken, dit werkt het prettigste voor de instructeur en voor je collega-muzikanten! Graag tot a.s. dinsdag 6 augustus. Voor de leden van de fanfare beginnen de repetities pas op maandag 19 augustus. cemraal n»oi.natie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2