Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 31, 2 augustus 2002 t Vfrkiintie.: rust uit en geniet Van Lovinckplein 8: Het wonderlijke van het verhaal van de vijf broden en twee vissen is niet dat Jezus met dat beetje eten vele duizenden mensen kon voeden. Dat hoort tot de verteltrant van de schrijver, die wil aangeven dat mensen door Jezus zo gelaafd werden dat ze voedsel ten leven hadden. Nee, het echte wonder is dat mensen zo op elkaar betrokken werden, zo met elkaar verbonden werden, dat zij zorg en aandacht gingen delen met elkaar. En dat wonder kan zich van dag tot dag ^herhalen. Net als in het breken van het brood ging Jezus ons in dat wonder voor. Hij sterkte mensen met woorden van oop en vertrouwen. Zo zeer werden ze door Hem gevoed, dat zij zelf naar Zijn voorbeeld gingen leven. Zo deelden de leerlingen de broden die Jezus brak uit aan de mensen. En om in navolging van Jezus te leven hoeven wij slechts het wonder van menselijke nabijheid te blijven verrichten aan elkaar. itenties van 3 t/m 9 augustus 2002: za 3 aug 19.00 u jrd. Til Jeurissen; ouders Vollenberg-Aerts en Theo en Gerrit; Piet I.itjens; ouders Verheijen-Versteegen; 6 wekend. Stan Pijnenborg; Leo Spreeuwenberg; Gerardus Deters en Maria Deters-Theunissen. zo 4 aug 9.15 u (Vivace) Gerardus v.d. Munckhof en Bernardina de echtgenote; Gerardus Vergeldt en echtg Maria Burgers. di 6 aug 19.00 u Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtgenote; Wiel ilubers; Leen Kleuskens- Pouwels. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Bart O.; zo 9.15 u Ruud en Vera; di 19.00 u Bart A. en Joris. 'ril. ,4 t'" *T. t Rust lekker uit

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1