1000 0PENIIGSTUDE1 ET DE KERMIS MAANDAG VAN 8.3® TOT 1M0 WK DINSDAG i.30 TOT 16.0® PUR Senioren Afgelopen week zijn de Ropa-computer clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren gespeeld u i.,f In totaal 54 deelnemers bij de Jeugd en 46 deelnemers bij de senioren hebben gespeeld om het T&bbiatJyil kampjoensChap jn hun klasse. Ondanks de mindere voorspellingen voor het weekend waren de weersomstandigheden prima. De finales werden, zoals dat bij een clubkampioenschap hoort, gespeeld met scheidsrechters. !n de Mix-senioren klasse B ging de winst na een spannende drie-setter naar Jan en José Jaspers. In de klasse A kon een van de halve finales geen doorgang vinden, omdat Twan van Osch door de rug was gegaan. Later bleek hij vader ta zijn geworden van een zoon, Luca geheten. Twan, van harte gefeliciteerd. De finale ging tussen Truus Kusters Wim de Wit en Daniella en Jan Aitink. (Goed dat je er weer bij was, Jan) Voor het eerst In hun carriere werden Wim en Truus clubkampioen in de Mix-klasse. De sponsor van dit toernooi, Roe! Emorits, was aanwezig om de welverdiende bekers te overhandigen. De uitslagen: Mix B: 1 José en Jan Jaspers 2. Riek Heidens en Herman van Ass 3. Elly en Leo de Wit Gerda Martens en Fons Emonts Mix A: fTruus Kusters en Wim de Wit 2. Daniella en Jan Altink 3 Annie Jansen en Vader Twan van Osch Lindsey Pouwels en Twan de Wit Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Na afloop van de prijsuitreiking werd de uitloting van de prijzen van de loterij gehouden. De vele mooie prijzen werden alle beschikbaar gesteld door onze eigen Ysselsteynse ondernemers. Nogmaals onze hartelijke dank hiervoor. De toten werden getrokken door Jeu de Wit, sponsor van de hoofdprijs. De 1 minuut gratis tanken werd gewonnen door Jan Jaspers. iedereen, die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan het doen slagen van dit kampioenschap, onze hartelijke dank Dubbel competitie Donderdag, 4 juli, starten we met de dubbelcompetitie, zodat we voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Ga even kijken wanneer en hoe laat je moet spelen, dat is voor de tegenstander ook prettig. De eerste ronde wordt afgesloten opdonderdag 18juli. Om in de pas te iopen met de Jeugd is de inschrijving voor de clubdag verlengd tot zondag 7 juli a s. Dus heb ie je nog niet opgegeven, doe het dan vandaag. Dit wil je niet missen. Je kunt voorkeur opgeven voor voor- of namiddag. Thuisblijvers Toernooi Op zondag 28 juli wordt het thuisblijvers toernooi gespeeld voor diegenen, die niet met vakantie gaan of nog moeten gaan of zelfs al terug zijn. Je kunt je hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50. De inschrijving sluit op zondag 21 juli. De organisatie van dit toernooi is in handen van Math en Leon. Rackefeca De komende weken is er ook in de vakantieperiode op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur weer gewoon rackettossen. Dus wil je eens een keer een balletje slaan, zorg dan dat je op tijd aanwezig bent, dan kun je vanaf het begin meedoen ClUbd.sS':;

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7