Basisschool 'St.-Oda' Afgelopen vrijdag bereikte ons het ontstellende bericht dat het broertje van Roy Pijnenborg, Stan, was overleden De verslagenheid bij de kinderen en het team was groot. Onze gedachten gaan dan ook uit naar de ouders van Stan en naar Roy De kinderen het team de o.r. en M.rwensen hun heel veel strekte om dit zware verlies te dragen Avondvierdaagse - Vele leerlingen van onze school deden ook dit jaar weer mee aan de avondvierdaagse. Diverse groepen haalden weer een prijs en de bekers konden dan ook weer op school worden bijgezet.Met dank aan de O.R voor de goede organisatie Het volgend jaar is de avondvierdaagse op 5 t/m 8 juni. Schoolverlaters dagenOp woensdag 3 juli is er weer de inmiddels befaamde afscheidsavond van groep 8. 28 kinderen gaan de basisschool weer verlaten en gaan na de vakantie naar het voortgezet onderwijs Onder leiding van Peter van Berlo en Annet Deters en met de onmisbare steun van enthousiaste ouders hebben deze jongens en meisjes enkele weken gewerkt aan HUN afscheidsavond. Het belooft weer een grandioze avond te worden. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen voor deze avond want met de ouders en grootouders zit de zaal al goed vol. 's Morgens is de generale repetitie voor alle kinderen en voor de schoolverlaters van het vorige jaar. Wij wensen groep 8 een heel fijne vakantie en heel veel succes op hun nieuwe school. Zomervakantie - Op vrijdag 5 juli krijgen de kinderen van alle groepen om 11,00 uur zomervakantie. Deze duurt t/m vrijdag 16 augustus. Op maandag 19 augustus a.s. beginnen de lessen dan weer. Rapport - Op woensdag 3 juli a.s. krijgen de kinderen het rapport mee naar huis. Ze mogen dit rapport thuis houden. Gevonden kleding - Vaak blijven er spullen op school liggen. Daarbij is het vreemd dat de eigenaar zich niet meer meldt, dit ondanks het feit dat we er regelmatig melding van maken. De stapel die er nu ligt, gaan we binnenkort opruimen (kledingcontainer). Indien u nog wat mist, willen we u vragen nog snel even te komen kijken. Aktie voor Tibet De actie voor Tibet heeft weer een prachtig bedrag opgeleverd. Via Wilbert van Meyel kregen we van Paul Kronenberg een uitgebreide brief waarin hij verslag doet van zijn activiteiten in Tibet. Bij die brief zat ook een foto collage waarop verschillende blinde kinderen staan die geholpen kunnen worden dankzij de inzet van ouders, kinderen en leefkrachten van St.Oda. Als je zo'n verslag leest dan proefje daaruit dat ze in Tibet heel blij zijn met onze actie. De ondersteuning is dan ook zeer welkom. Een reden te meer om op de ingeslagen weg door te gaan. De opbrengst van de sponsoractie was 1287,20. Kinderen en ouders bedankt!!! C100Q samen voor elkaar Zoals U weet loopt er al enkele weken een sponsor actie voor een speeltoestel op de speelplaats van de kleuters. Al heel veel ouders hebben een bijdrage geleverd door hun boodschappen te doen bij Hay en Jo Seuren van de C1000 maar.... het kan natuurlijk altijd beter. Daarom wil ik iedereen vragen om nog eens goed in de provisiekast te kijken of er echt voldoende inzit.. Een beetje voorraad is natuurlijk nooit weg en als ik de krant goed gelezen heb wordt het de komende maanden niet goedkoper. Dus dubbel voordeelU koopt flink wat voorraad daarmee spaart U flink wat geld uit want het wordt alleen maar duurder en. U steunt daarmee onze actie voor een nieuw speeltoestel. Dus .op naar de C1000II! U kunt daarnaast nog mee doen aan de Kennedy mars in Melderslo op 17 of 18 augustus Per gelopen kilometer betaalt Hay en Jo Seuren een bedrag voor het speeltoestel. Als we even uitrekenen: iedere inwon, van Ysselsteijn kan toch zeker 10 kilometer lopen. Stel dat er 1500 meelopen x 10 kilometer 15000 kilometer. Dat levert een mooi bedrag op voor ons nieuw speeltoestel. Wijhet team, doet mee. Omringd door 1500 dorpsgenoten (met de fanfare voorop?) kan dat een nog nooit vertoonde happening worden. WIJ GAAN ERVOOR!! WIE VOLGT ONS!!! De kinderen krijgen een inschrijfformulier mee. Lever de antwoordstrook massaal in bij Math. Heetkmap Lovinckplein 3 GEMENGD KOOR "VIVACE" Donderdag 4 juli hebben we de laatste repetitie voor de vakantie. We beginnen dan allemaal om 20.00u. We sluiten af, zoals gebruikelijk met koffie en vlaai. Tevens is het de laatste repetitie met Jos Wilmer. We verwachten dus alle leden! Ook kunt u zich dan nog opgeven voor de fietstocht op 31 aug. Tijdens de vakantie zingen we op 7 juli. Dit is ook de laatste hoogmis die we olv. Jos zingen. Tevens zingen we op 21 juli en 4 en 8 aug. Kom ook dan zoveel mogelijk! Op 22 aug. beginnen we weer met de repetities. Dhr. L.v.d.Hoff is bereidt om ons nog te helpen voor de uitvoeringen die gepland zijn. We zijn nog steeds zoekende naar een nieuwe dirigent en hopen dit probleem zo spoedig mogelijk op te lossen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4