Duitsland Volleybalclub Ysselsteyn organiseert het "17e Dorpsvollevbaltoernool op zondas 30 juni 2002 TOERCLUB Henk had deze week gekozen voor een tocht richting het Brabantse. Het fietsweer was werkelijk perfect. Dat wil zeggen een stralend blauwe lucht en weinig wind. De route ging via Lierop richting het natuurgebied "De Strabrechtse Heide" Hier gingen we over een onverhard fietspad met gravel. Dit paadje gaat namelijk midden door dit natuurgebied en dat willen echte toerfietsers natuurlijk niet missen. De natuur is hier echt mooi. Links en rechts heidevelden afgewisseld met hier en daar een vennetje met kwakende eenden. Hierna richting Heeze en dan terug via Asten en Liessel. Na 80 km. gereden te hebben natuurlijk nog even nagenieten op het terras. Volgende week de "4 - kanalentocht". Onze tweede eigen klassieker. Kijk voor meer info op onze webpagina http://v\^nv.vsselsteyn.com/togrcliijv! Volley balnieuws Wij feliciteren Yvonne en Marcel Schepers met de geboorte van hun m- zoon "Tren" en wensen hun veel geluk voor de toekomst. ®eiste^** Wil iedereen er aan denken om langs de sponsoren te gaan en het inleveren bij Dien Vogels vóór 24 juni Spanje Sandra Heintjes Geert Craenmehr Ton Derks Anette Wismans Francis Jenniskens Anita Teunissen Linda Teunissen Joop Geurts Peter Hesselmans Dien Vogels Inge Zoethout Tim Scharn Leonie Konings Wilma Teunissen Frankrijk Marian Swinkeis Anja van Ass Inge Poels Ivo Nagelkerke Bianca Craenmehr Pierre Verberne Miriam Stevens Indien je verhinderd bent dien je je af te melden bij de bovenste persoon van je team. Donderdag 13 juni Frankrijk-Duitsland fluiten/tellen Carla B./Francis J. Maandag 17 juni Frankrijk-Spanje fluiten/tellen Tim S./Inge Z. Donderdag 20 juni Spanje-Duitsland fluiten/tellen Marie-Louise V./Inge P Maandag 24 juni Duitsland-Spanje fluiten/tellen Ton D./Rosanne H. Op 30 juni a.s. vindt er weer het jaarlijkse dorpsvolleybaltoemooi plaats waarvoor je weer kunt opgeven. Het toernooi vindt plaats op het terrein tegenover de Boerenbond langs de JERA. Zowel de Boerenbond als de JERA hebben aan ons weer de gelegenheid geboden om van hun faciliteiten gebruik te maken. Wij danken hun liiervoor reeds bij voorbaat. Wat let je om sportief buiten bezig te zijn. Zoek een stel vrienden, buurtbewoners, collega's of clubgenoten bij elkaar en geef je op voor dit gezellige toernooi. Want plezier is belangrijker dan winnen. Inschrijven kan tot uiterlijk 24 iuni a.s.. Je kunt je inschrijven voor de volgende klassen: ♦Dames *Mix (minimaal 2 dames) ♦Omcirkelen wat van toepassing is. Naam team: Contactpersoon is:tel Het inschrijfgeld bedraagt 15 per team. Gelieve voldoen bij inschrijving. Voor beide klassen geldt dat alleen doorgang kan vinden bij voldoende deelname. Inschrijven kan bij Carla Bouwman, Paardekopweg 17, tel. 0493-526260 Men kan hier ook terecht voor informatie!HN Tot 30 juni!!!!!!!!!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6