S.V. YSSELSTEYN Voetbal 03333! PENALTYBOKAAL; De Penalty-bokaal 2001-2002 is gewonnen door Boy Geerets (categorie B1-C1-D1), Mike Teunissen (categorie D2-E1-E2-E3-F1) en Stef Philipsen (categorie F2-F3-F4-MF1). Proficiat. INDELING TEAMS fVOORLOPIG); De voorlopige samenstelling van de jeugdteams in het volgend seizoen (2002-2003) is als volgt. Binnen de B-groep wordt binnenkort een nadere indeling gemaakt in BI en B2; B1+B2 Maurice Pouwels Erwin Brouwer Ruud Litjens Danny Geerets Thijs Vogels Rene Poels Willem Bouwman Hamed Kakar Henk Alders Bram Jeurissen Danny van Soest Renate Peeters Marlon van Dijck Ronny Oomen Mark de Wit Eva Roos Dennie Plum Dave Spreeuwenberg Jeroen Sanders Willem Classens Ruud Berkers Richard Classens Daan Crienen Teun de Wit Phil Versteegen leiders/trainers BI: Sander de Koning Ine Versteegen Patrick Plum leiders/trainers ë2i Leo Sanders Herman Roos Cl Leon Claessens Frank Classens Boy Geerets Paul Jeurissen Luc Philipsen Tom Wilmsen Roel Claessens Koen Bouwman Patrick Koonings Teun Tonnaer Danny van Dijk Stan van Dijck Jos Arts Stijn Claessens leiders/trainers: Wiek Arts Frans Claessens Dl Bart Alders Stijn van Asten Bas Claessens Rob Claessens Menno Heetkamp Tamara Koonings Bart van Osch Ruud van Osch Bart Philipsen Mark Romme Dennis Teunissen Harm de Wit Ben van Osch Willie Koonings Bert Claessens, D2 Ruud Arts Stan van Asten Klaas Crienen Tommy van Dijk Maikel Maessen Niels van Osch Dimitri Pouwels Johan Swinkels Nikki Tilleman Jeroen Tonnaer Leon Vergeldt Joris Verheijen Gerrit Verheijen Martien Arts El Stan Bouten Ruud Bouwman John Hendrix Ron Jespers Simon Jeurissen Niels Spee Teun Spreeuwenberg Mark Swinkels leiders/trainers: Wim Bouten Gerrit Spreeuwenberg E2 Jan Bosgoed Pascal Classens Sjuul van Duuren Davey Hagens Wim in 't Hulst Stef Peeters Mike Teunissen Tim van Veghel leiders/trainers: John van Duuren Albert Classens E3 Tomas Claessens Stef Classens Frank Jespers Willem Koonings Luuk van Meijel Bas Spreeuwenberg Nick Swinkels Stan Tonnaer leiders/trainers: Frank van Meijel Jos Claessens F1 Tom Deters Luuk van Dijck Jaap Fleurkens Willem Janssen Stef Koonings Jop Matijsen Kevin van Meijel Stef Philipsen Niek Versteegen Paul Fleurkens Henk Versteegen Wilbert van Meijel F2 Rick Bouten Jelle Claessens Mick van Dijck Roel van Lipzig Rik Rongen Koen Scheepens Harm Tonnaer Roy Wismans leiders/trainers: Twan Claessens Dirk Scheepens F3 Niels Claessens Kevin Cox Guus de Mulder Roy Pijnenborg Sjim Romme Ferd Spreeuwenberg Gijs Swinkels Rik Swinkels Robert Verhaag Mike Voermans leiders/trainers: Henri Voermans Peter Cox Ton Swinkels MF1 Michel Arts Kevin Baltissen Douwe Claessens Stef van Dijck Stijn van Gassel Carlo Janssen Ron Peters Tom Romme Bart Stevens Willem Tonnaer leiders/trainers: Martin Arts Geert van Gassel MF2 Tijmen Claessens Wesley Cox Maud van Dijck Youri van Dijck Max Houben Twan in 't Hulst Ron Kleuskens Stijn van Soest Ruben Strijbos Juul Swinkels Rick Tielen Roy Voermans leiders/trainers: Monique Voermans Frans van Soest

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 10