Tfsselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg40, nr. 21, 24 mei 2002 Jrt de uxaege (ierii werii de heilige drie'eenheid uooxgeoteld ai» een hring aan óp ringende ais» en. Moeveel óp ei óteekt daarin en hoeveel Beweging? Qod ió niet ótwt en eewzaam. Mij Ló aooridwiende communicatie Uióóen Varies, Zoon en Meitige Qeeót. Van Lovinckplein 8: Het mysterie van de H. Drieëenheid zal voor veel gelovigen misschien meer een theologisch gegeven zijn, dan en werkelijkheid waarmee ze in het leven van alledag vooruit kunnen. Daarom is het goed dat wij uitgaan van het beeld van God, zoals dat in mensen is ontstaan Bij dat beeld spelen Schriftteksten een rol, maai" ook afbeeldingen zoals die door de jaren heen, soms halfbewust, zijn waargenomen. Belangrijk is dat God in de verkondiging niet wordt vastgelegd in één beeld of begrip, omdat dat beeld andere beelden zou kunnen uitsluiten. Intenties van 25 mei t/m 2 juni 2002: za 25 mei 19.00 u Kinderwoorddienst (Volkszang) Grad Arts en overl. fam.; jrd. Rien Gommers, Pastoor van Uden; overl. ouders Pouwels-Voesten; jrd. ouders Koonings-Janssen, overl. fam. v.d. Pas-Custers zo 26 mei 9.15 u (ouderenkoor) overl. fam. Swinkels-Bennenbroek. di 28 mei in Kevelaer: intenties van onze parochie; overl. kinderen Swinkels-Claessens; Wiel Hubers (KBO); Louis Arts. Misdienaars: za 19.00 u Marian en Anneke; zo 9.15 Rian en Vera. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag is er weer een kinderwoorddienst. We gaan het hebben over God die drie in één is: Vader, Zoon en Heilige Geest. Kevelaer: Dinsdag is het zo ver, we gaan op de fiets naar Kevelaer. We vertrekken om kwart vóór acht. Zorgt dat U op tijd bent. We beginnen de H. Mis om half twaalf in de grote basiliek. Willen de deelnemers zoveel mogelijk plaats nemen in de voorste banken bij het altaar

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1