Ysselsfeyns Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 19, 10 mei 2002 Van Lovinckplein 8: Joh. 17,1-11: Ik ben al niet meer in de wereld, maar zij, zij blijven in de wereld achter, terwijl Ik naar U toe kom. Heilige Vader, bewaar hen in uw naam, die U Mij hebt toevertrouwd, opdat ze één mogen zijn zoals Wij. Het is de tijd tussen Hemelvaart en Pinksteren. Eensgezind blijven de leerlingen van Jezus bij elkaar en zijn ze in gebed. Maar we weten uit de geschiedenis dat die eenheid vaak verbroken werd, en ook in de kerk en de kerken van onze dagen is de eenheid ook vaak ver te zoeken. Zo geldt het gebed van Jezus niet alleen zijn eerste leerlingen, maar ook ons. Maar eenheid wil niet zeggen dat we allemaal op elkaar moeten lijken. Als we dat van eenheid verwachten, dan verwachten we te veel (wordt ze misschien daarom zo weinig bereikt, omdat ze overvraagd wordt?). Het gaat om de verbondenheid tussen mensen, ook al hebben we verschillende ideeën. We hoeven niet elkaar opvattingen en ideeën over te nemen om toch elkaar te kunnen accepteren en aanvaarden! Intenties van 11 t/m 17 mei 2002: za 11 mei 19.00 u (Kinderwoorddienst) (Volkszang) Til Jeurissen; Wiel Hubers (oude buurt) Piet Litjens; Coba Jenneskens-Poels. zo 12 mei 9.15 u (Volkszang) Grad Claessens; overl. ouders Romme-vande Corput; Wim Jagers; uit dankbaarheid bij 40-j. huwelijk; uit dankbaarheid bij 15-j. huwelijk, di 14 mei 19.00 u Johan Vogels en overl. fam Vogels-Jeurissen; Jan van Soest en kleindochter Yvon; Mara Swinkels. vr 17 mei 11.00 u Huwelijk van Jolanda Cox en Mark van den Munckhof. Misdienaars: Kinderwoorddienst: Gaan trouwen: Week Nederlandse Missionaris: za 19.00 u Marian en Anneke; zo 9.15 u Ron en Rob; di 19.00 u Rian en Vera; vr 11.00 u Ruud en Bart A. Deze zaterdag is er een aparte woorddienst voor de kinderen van groep 4. Alle kinderen die de communie gedaan hebben zijn dus welkom! Mark van den Munckhof en Jolanda Cox. Traditiegetrouw wordt er in de week voor Pinksteren aandacht gegeven aan de Nederlandse missionarissen. Hun aantal is de laatste jaren geweldig afgenomen. Maar er is nog altijd een aantal van hen die hun hele leven in een missiegebied doorgebracht hebben, en die daarom hier geen recht op bijv. oudedagsvoorziening hebben. Daarom wordt voor hun met Pinksteren een bijzondere collecte gehouden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1