KacKenos
Jr JLJj Elke woensdagavond, dus ook tijdens de trainingsavond, is er rackettossen voor de senioren.
Hiervoor zijn baan 1 en 2 gereserveerd van 20.00 tot 22.00 uurDus wii je graag een keer
^tfPÜÜI tennissen met andere tegenstanders zonder in te schrijven kom dan a.s. woensdag naar de baan.
leflUHÏÏÏÏEl Zorg datje op tijd aanwezig bent.
Uitslagen KNLTB-compet'rtie
Dinsdag
Dames18+_2e klasse
23-apr
HORST 3
YSSELSTEYN 1
4-0
Vrijdag
HD 35+ 4e klasse Brab.
26-apr
YSSELSTEYN 1
DE SPRENK 3
2-2
HD 35+ 5e klasse Brab.
26-apr
DEURNE 1
YSSELSTEYN 2
1-3
Mix 35+ hfdklasse Lb
26-apr
VLODROP 1
YSSELSTEYN 1
4-0
Mix 35+ 1e klasse Lb
26-apr
YSSELSTEYN 2
ARCEN 2
0-4
Zaterdag
Heren 18+ 3e klasse
27-apr
GRUBBENVORST 3
YSSELSTEYN 1
0-6
Heren35+ 2e klasse
27-apr
YSSELSTEYN 1
DE KOEL 1
2-4
Mix35+ 3e klasse
27-apr
YSSELSTEYN 1
HORST 2
3-2
Zondag
Mix_6e Klasse
28-apr
TRAMBAANTJE 1
YSSELSTEYN 1
6-2
Her_7e Klasse
26-apr
FRISSELSTEIN 2
YSSELSTEYN 1
1-5
Jongens_2e Klasse
28-apr
YSSELSTEYN 1
HELDEN 2
afgelast
Meisjes_2e Klasse
28-apr
YSSELSTEYN 1
GENNEP 1
afgelast
Programma KNLTB-competitle
Vrijdag
HD 35+ 4e klasse Brab.
3-mei
LOONSE DUINEN 2
YSSELSTEYN 1
19.00
HD 35+ 5e klasse Brab.
3-mei
YSSELSTEYN 2
HELENAVEEN 1
19.00
Mix 35+ hfdklasse Lb
3-mei
YSSELSTEYN 1
GREVENBICHT 1
19.00
Zaterdag
Heren 18+ 3e klasse
4-mei
YSSELSTEYN 1
MAASBREE1
13.00
Heren35+ 2e klasse
4-mei
VELDEN 1
YSSELSTEYN 1
13.00
Mix35+ 3e klasse
4-mei
VELDEN 2
YSSELSTEYN 1
13.00
Dinsdag
Dames 18 2e klasse
7-mei
YSSELSTEYN 1
RULEC2
9.30
Introducétoernooi woensdaq 8mei
Pouleindeling
T
Poule B
Anne Janssen/Mandy Kemmelings
1
Rob Claessens/Leon Vergeldt
Willem de Wit/John Hendrix
2
3~
Michelle de Wit/Laura Claessens
Jos Arts/Dimitri Pouwels
JeffreyWillems/Pim Rongen
Milou Heetkamp/Vera Claessens
3
Harm de Wit/Niels van Osch
Jeroen Tonnaer/Teun Tonnaer
Menno Heetkamp/Stijn Claessens
Joris Verheyen/Klaas Crienen
Poule E
Poule F
Poule q
1
Roel Claessens/Paul Jeurissen
1
Rene Jaspers/Eva Roos
1
Teun Spreeuwenberg
2
Frank Spreeuwenberg/Stefan
2
Teun de Wit/Laurie de Wit
2
Stan Bouten
3
4"
Fieke Koopmans/Rian Litjens
3
Steffi de Wit/Cindy Peeters
Rinske van Hees/Cariy Pouwels
4
Jelle van Hees/Dave Spreeuwenberg
5
Mark Romme/Thijs Evers
Baan 1
Baan 2
Baap 3
11.00 uur: A1 /A2-3
11.00 uur: B1 B2
11.00 uur: B3 B4
11.30 uur: C1/C2
11.30 uur: C3/C4
11.30 uur: D1/D2
12.00 uur: D3/D4
12.00 uur: B1 B3
12.00 uur: B2/B4
12.30 uur: A2/A1-3
12.30 uur: C1 C3
12.30 uur: C2/C4
13.00 uur: D1/D3
13.00 uur D2 D4
13.00 uur: BÏ /B4
13.30 uur: B3/82
"13.30 uur: Cl C4
13.30 uur: C3 C2
14.00 uur: D1 /D4
14.00 uur: D3 D2
14.00 uur: A3/A1-2
Prijsuitreiking14.30 uur
14.30 uur: E3 E4
14.30 uur: F1 F2
14.30 uur: F3/F4
15,00 uur: E5/E1
15.00 uur; E2 E3
15.00 uur: F1/F3
15.30 uur: F2/F4
15.30 uur: E4/E5
15.30 uur: G1 /G2
16.00 uur. E1 E3
16.00 uur: E2 E4
16.00 uur: F1 F4
16,30 uur: F3/F2
16.30 uur: E31E5
16.30 uur. E1 E2
17.00 uur: E1 /E4
17.00 uur: E2 E5
17.00 uur: G2/G1
Prijsuitreiking17.30 uur
Uitslagen Jeugd-dorpencompetitie
Ysselsteyn B - Swolgen B1 2-6
Yssesteyn D2 - Leunen D1 6
Ysselsteyn D1 - America 0-8
Poule A
Poule C
2