Basisschool 'St.-Oda' Koninginnedag - Op vrijdagmiddag 26 april a.s. zijn er weer de traditionele Koninginnedagspelen. Ook dit jaar zullen de spelen niet op Koninginnedag plaatsvinden i.v.m. het feit dat Koninginnedag in de meivakantie valt. De groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 (de kleuters verwachten we ook op school) worden kinderspelen georganiseerd. Deze spelen vinden plaats op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden! De lessen zullen 's morgens voor alle groepen om 11.30 uur afgelopen zijn. Er is géén overblijven. Natuurlijk zijn papa's, mama's, opa's, -oma's en anderen belangstellenden die middag van harte uitgenodigd om te komen kijken. Het tijdschema van de middag is als volgt: 13.00 uur: Bijeenkomst kinderen op school. 13.10 uur: Vertrek kinderen onder begeleiding van de groepsleerkrachten naar het sportpark. 13.15 uur: Aankomst op het sportpark, zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel. Groep 1 bij spel 1 etc.. 13.30 uur: Start Koninginnedagspelen; totaal 19 spellen, 6 min. per spel. 15.30 uur: Einde spelen en werpbal. Uitreiking herinnering/traktatie. 16.00 uur: Opruimen en afbreken spelen. Opm.: er zal koffie, limonade, gevulde koeken e.d. te koop zijn. Bij uitermate slecht weer zal de middag geen doorgang vinden. De kinderen komen dan gewoon naar school. De groepen 1 en 2 hebben dan natuurlijk net als anders vrij op vrijdagmiddag. We hopen dat het weer een leuke gezellige middag mag worden met deze keer beter weer dan verleden jaar. Sponsoractie Project for the blind "Tibet" Beste ouders, Op 26 april aanstaande vindt weer de jaarlijkse koninginnedag plaats voor de leerlingen van basisschool Sint-Oda. Om het project "Tibet" met meer financiële bijdrage te ondersteunen, willen we op deze koninginnedag een activiteit organiseren, waarbij de leerlingen doormiddel van het zoeken van "sponsors"geld bij elkaar gaan brengen. Uiteraard zullen zij daar zelf een "tegenprestatie" voor gaan verrichten. De leerlingen zullen in groepjes van 11 personen (van groep 1 t/m 5) geblinddoekt zoveel mogelijk ballen in een bepaalde tijd doorgeven en deze verzamelen. Ook zat groep 6 t/m 8 deze activiteit gaan uitvoeren, De leerlingen zullen in 5 minuten zoveel mogelijk ballen proberen te verzamelen. Een proef op school wees uit dat 20 tot 30 ballen voor groep 1 t/m 5 haalbaar is; voor groep 6 t/m 8 zal dit aantal tussen de 40 en 50 liggen. De sponsors kunnen inzetten op het aantal ballen dat zij denken dat "hun groep" in deze 5 minuten bij elkaar gaan brengen. Er kan "ingezet" worden op een bedrag per bal of een vast bedrag van bijvoorbeeld 2 Euro. Omdat wij meedoen voor het goede doel veel belangrijker vinden dan het sponsorbedrag, vinden wij dat de maximale inleg per sponsor niet meer mag bedragen dan Euro 2,50. Het maximaal aantal sponsors bedraagt 3. Op maandag 13 mei krijgen de kinderen de formulieren met de uitslagen weer mee om de toegezegde sponsorgelden te gaan innen. Het sponsorgeld dient dinsdag 21 mei bij de groepsleerkracht te worden ingeleverd. Meivakantie - In verband met Koninginnedag en Hemelvaart hebben de kinderen vrij van 29 april t/m 10 mei. Maandag 13 mei beginnen de lessen weer voor de laatste 7 weken van dit schooljaar. In die laatste weken zijn nog verschillende activiteiten gepland zoals de avondvierdaagse op 6/6 t/m zo 9/6 de schoolreis op 13 juni en de afscheidsavond van groep 8 woensdag 3 juli. Voor de afscheidsavond hebben de ouders reeds een brief ontvangen om assistentie te verlenen Op maandag 28 mei a.s. beginnen de lessen weer. Op woensdag 3 juli krijgen de kinderen ook hun rapport mee. Na de meivakantie willen we ook nog een informatieavond organiseren voor de instromers (oudste van het gezin). C.I.P. Vanuit het Centraal Punt voor ouderen delen wij de cursusleiders en cursisten mede, dat op vrijdag 3 mei de certificaat uitreiking zal plaats vinden in het zaaltje bij Forest van 17.00-18.00 uur. Ook zal dr.R.Keijzer vanuit de huisartsenpraktijk en Eric Jenniskens van ERkens E-Learning aanwezig zijn. In september zullen we weer met een nieuwe cursus beginnen, we zullen dit tijdig in YNB aankondigen voor de nieuwe opgaven. centraal mfof ma tie Punt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4