C1000 SAMEE voor elkaar Een groot speeltoestel voor de speelplaats C10Ö0 Seuren zet een actie op om deze wens in vervulling te laten gaan Samen sparen voor een speeltoestel Samen het spaarvarken vullen Elke week een activiteit Samen de Kennedy mars lopen SAMEN STERK VOOR EEN SPEELTOESTEL De Cl 000 supermarkten houden op het ogenblik een interne competitie waarbij we strijden om de titel; beste Cl000 van Nederland. Deze competitie bestaat uit verschillende onderdelen, o.a. het opzetten van een lokale activiteit, waaraan ook wij mee doen. Na beraad met verschillende instanties is er vanuit ons team gekozen om voor onze basisschool een wens in vervulling te laten gaan. Na gesprekken met het schoolbestuur blijkt dat dit voor de school alleen financieel niet haalbaar is, maar dat er wel een grote behoeft bestaat voor een speeltoestel. De actie bestaat uit drie onderdelen: 1Spaar actie: t/m september staat er een groot spaarvarken in de winkel, waarin u uw vrijwillige bijdrage kunt deponeren. Deze bijdrage wordt per week verdubbeld door Cl000 Seuren. Wij houden u wekelijks op de hoogte van de stand van zaken. 2. Wekelijks zullen we een activiteit organiseren (vanaf 8 april), waaraan u tegen een kleine vergoeding kunt deelnemen. De opbrengsten hiervan zijn ook voor het speeltoestel. 3. We gaan met het hele team proberen om de kennedy mars te lopen in Meldcrsio, weekend van 17 augustus, 40 of 80 km). We hebben hiervoor al verschillende sponsoren bereid gevonden om per gelopen kilometer een vergoeding er tegenover te stellen. Als je deze actie een warm hart toedraagt, loop dan mee met het team van Cl 000 Seuren. I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 14