LANDELIJKE RIJVEREMGING de PEE LD RA VER Op tweede Paasdag wordt er op onze terrein aan de Midden Peelweg (t.o. Metaalbedrijf Stevens) een onderlinge wedstrijd georganiseerd voor de leden van de Ponyckub de Welshruiters en de Landelijke Rijvereniging de Peeldraver. Het begint om 10.00 uur met dressuur, daarna volgt een terreinrit. 's Middags wordt er gesprongen en aansluitend kan iedereen genieten van een spellenparcours. Het geheel is voor het publick goed te volgen en wij nodigen iedereen van harte uit om eens te komen kijken. Toegang gratis. ATTENTIE Opsla? papier zewiizigd ATTENTIE Na vele jaren gebruik te mogen maken van een opslagruimte bij de Fam. Linders voor onze oud-papier aktie heeft men ons nu verzocht deze weer vrij te maken. Wij zijn de Fam.Linders zeer erkentelijk en danken hen ook langs deze weg voor de jarenlange belangloze medewerking aan onze "spaarpot-aktie". We gaan in de toekomst verder met onze inzameling maar nu in containers. Bij onze verenigingsaccomodatie aan de Gezellenbaan 4b zal een verhoogde loopbrug worden gebouwd waarlangs aan 2 zijden containers geplaatst kunnen worden. U kunt het papier dan van bovenaf in de container deponeren, We hopen dat u als dorpsgenoten deze lokatie weer net zo goed zult weten te vinden als de huidige en zijn u zeer dankbaar voor uw medewerking en bijdrage. Een verzoek: We hebben in ons doip containers voor G.F.T. en voor restafval, voor glas, schoenen en oud ijzer. We zijn dus al heel blij als u alleen het papier en karton naar onze container brengt. P.S. Rijdt u s.v.p. rustig op de Gezellenbaan en de toegangsweg i.v.m. spelende kinderen. De container wordt a.s. vrijdag 29 maart geplaatst. H.B.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag veldwedstriid te Qssendrecht Heren Recurve: l.e Gerard Koonings 329p. 2e Dave v.d.Coelen 319p. Heren Compound: 2° Mark Poels 347p. Johan v.Dongen 285p. Heren Bare Bow: 5e Cor Janssen 245p. Uitslag N-K. Teams Indoor Team Recurve: Gerard Koonings, Jos Hellegers, Jan en Dave v.d.Coelen 3" plaats Brons. Team Compound:Michel Camps, Martijn Arts, Dennis Lemmens en Anton v.Berkel 4l plaats Dinsdag 3 april start de zomercompetitie. Aanvang 20.00 uur. Donderdag 12 april St.Joris toernooi te Leunen. Denk aan de contributie s.v.p. P.D.V. Ysselsteyn Zo, het opleren zit erop. Hopende dat de duiven wat geleerd hebben, want nu gaat het echt beginnen, A.s. vrijdagavond inkorven voor de lste vlucht vanuit Haasrode. Inzetten van 20.00-20.30 uur om 21.00 uur klokken afslaan om 21.25 uur mandendienst door W.Philipsen en P.Potten naar Venray rijden P.Martens. Mandendienst 5-4 P.v. Asten en L.Gommans. Venray rijden 6-4 Sr.Maessen. Hopende dat alle leden komen want er zijn nog enkeie mededelingen vanuit het bestuur. Er kan ook met de penningmeester afgerekend worden, zoals contributie, feestavond enz. Tevens is er gelegenheid om zich op te geven voor de auto's, derby's fondsvluchten, midfond Oost enz. dus wel de moeite om even binnen te lopen. HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6