FANFARE DE PEELKLANK Repetitie fanfare as. maandag 1 april is er om 11.00 uur repetitie voor de fanfare. I.v.m. de voorbereidingen op het Disney-filmconcert verzoeken wij de leden zoveel mogelijk aanwezig te zijn. De komende repetitie gaan we repeteren aan: "Pocahontas"-"Hercuies"-"Disney Fantasy"- "Under the Sea" Corveedienst Corveedienst voor de maand april: Petra Spreeuwenberg, Marlies Verheijen, Jacqueline van Asten en Peggy Arts. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Programma Zaterdag 6 april: Examens drummers Zondag 14 aprilEerste H.Communie Dinsdag 16 april: Serenade 50-jr huwelijk fam.P.Reynders Vrijdag 19 april Serenade 50-jr huwelijk fam. Th.Peters Zat/zond. 20-21 april: Federatief solistenconcours Orilo Zondag 26 mei: Disney filmfestival _Zondag 9 juni: Défilé afsluiting wandelvierdaagse Venray Zaterdag 29 juni: Deelname Peeltoernooi drumband, volgens voorlopig programma tijdstip van optreden 14.45 uur(let op: dit tijdstip kan dus nog gewijzigd worden!!) Venray Muzikaal Total We hebben een inschrijvingsformulier ontvangen voor Venray Muzikaal Totaal. Dit wordt gehouden op vrijdag 28 juni. Er wordt nog overwogen om dit evenement met één dag uit te breiden naar zaterdag 29 juni, De eerste optredens beginnen om 19.00 uur. Omdat dirigent Jo Laumen 28 juni verhinderd is, hebben wij ons ingeschreven voor zaterdag 29 juni. Zodra wij bericht ontvangen of de zaterdag wordt toegevoegd aan dit evenement en zo ja, of wij voor die datum geplaatst kunnen worden, zullen wij dit in YNB en tijdens de repetitie vernielden. JEUGD FANFARE Op vrijdag 29 maart zal er een extra lange repetitie zijn i.v.m. het beoordelingsconcert in Maasbracht. Dat betekent dus dat de repetitie van 18.00 tot 19.30 uur zal zijn voor de leden uit Ysselsteyn. In de maand april repeteren we weer in Merselo. De volgende ouders zijn aan de beurt om te rijden: Vrijdag 5 april: Marleen Alders, Linda Bouwman en Rinske van Hees. Beoordelingsconcert te Maasbracht - Op zaterdag 25 mei zal de jeugdfanfare deelnemen aan een beoordelingsconcert te Maasbracht. Dit is het Euro Festival for Youth Orchestras, ook te vinden onder www.eurofestival.hafabra.nl. Wij zullen optreden van 12.30-13.00 uur. We worden om 10.00 uur in Maasbracht verwacht. Waarna we nog kunnen inspelen. Na ons optreden zal er de uitreiking van de oorkonden en de beoordeling plaats vinden. Houd deze datum dus alvast vrij ZA TERDAG 6 APRIL OPHALEN VOOR "SNUFFELMARKT" Voor de 5e keer dit jaar organiseert "Vivace" weer een "Snuffelmarkt". Het is telkens, dank zij uw medewerking een succes! Toch willen wij er enkele kanttekeningen bij plaatsen. Wij vragen steeds om bruikbare spullen. Daar geven gelukkig de meeste mensen ook gehoor aan. Toch moeten wij steeds meer spullen afvoeren naar het milieustation. En zoals u weet kost dat geld. Verleden jaar was dat ruim 10% van de opbrengst! Dat is jammer. Daarom zien wij ons genoodzaakt enigszins te sorteren met bet ophalen. Hopelijk hebt u daar begrip voor. Alvast bedankt voor uw medewerking! Bent u op 6 april niet thuis, even een telefoontje naar Mariet Marcellis, 541547, en we komen de spullen ophalen. IMA**

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5