3b«n >rpinnis M sport voor jota Tennis Vereniging Vsselsteyn llaali hen nis met t ennis Senioren Piet Litiens Toernooi Maandag 1 april, tweede paasdag, wordt het traditionele Piet Litjens Toernooi gespeeid, het eerste buifentoernooi van het nieuwe seizoen. Door het grote aantal deelnemers zullen we op tijd moeten beginnen. De poule-indeling en het wedstrijdschema hangen bij de baan. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. De paaseieren zijn wederom geschonken door Frans en Peter Claessens. Onze hartelijke dank YSSfilStep hiervoor. De organisatie van dit toernooi is in handen van Frans en Marleen. Afgelopen jaar wisten Annemarie Michels en Jan Jaspers de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisselbekers mee naar huis te nemen. Wie zullen het dit jaar zijn? Alle deelnemers veel tennisplezier. Tennislessen De tennislessen worden dit jaar verzorgd door Anke van Cuijck. De lessen zijn in principe op woensdag (hele dag) en zaterdagmorgen, zowel voor de junioren als ook voor de senioren. Misschien zal ook op de dinsdagavond nog les worden gegeven; dit kan echter niet worden gegarandeerd. De cursus bestaat uit 10 lessen van 1 uur. Voor de jongere jeugd kan dit worden aangepast naar 45 min. De kosten van de lessen zijn 57,- per persoon in een groep van 4 personen met lessen van 1 uur. Bij een andere groepsgrootte dan wel een kortere lestijd wordt de prijs dienovereenkomstig aangepast. Mocht u lessen willen nemen en verhinderd zijn op de woensdag of zaterdag, vul dan toch het inschrijfformulier in en lever dit vóór 1 april in bij Jan Ewals. De tennislerares zat dan in overleg proberen een oplossing te vinden. De lessen starten op zaterdag 27 april en woensdag 1 mei. Informatiebijeenkomst KNLTB-competitie 2002 Op vrijdag 5 april om 20.00 uur wordt in de kantine de informatiebijeenkomst gehouden voor de KNLTB- competitieteams. De volgende teams nemen dit jaar deel aan deze competitie Team Captain Team Captain Team Captain Dins. Dames 18+ Liesbeth Aitink Vrijdag Mix 1 35+ Marcel Hellegers Zon. Heren 1 Rob van Osch Vrijdag HD 1 35+ Fun Emonts Zat. Her. 1 35+ Jan Aitink Zon. Mix 1 Daniella Aitink Vrijdag HD 2 35+ Hay Claessens Zat. Her. 1 18+ Wim de Wit Zon. Jongens 1 Rene Jaspers Vrijdag Mix 1 35+ Jan Vergeldt Zat. Mix. 1 35+ Truus Kusters Zon. Meisjes 1 Renate Peeters Op de informatiebijeenkomst worden zowel de captains ais de overige spelers verwacht. Graag het verzoek aan de captains om hun teamgenoten persoonlijk uitte nodigen. Naast belangrijke informatie kunnen dan onderlinge afspraken worden gemaakt over bijvoorbeeld vervoer of vervanging bij verhindering. Ook dient op de informatiebijeenkomst de teambijdrage te worden voldaan en worden de ballen uitgereikt. Verder is het voor iedere speler nu al mogelijk om het competitieschema te bekijken. Qpwww.knltb.nl staan zowel de indelingen als het speelschema. Gedurende de competitie worden hier ook de uitslagen en de standen bijgehouden uitwedstrijden.. Door te klikken op naam van een tegenstander in je poule wordt in een apart scherm de clubgegevens getoond. Tennissen op echte banen! Dat kan als je nu lid wordt van Tennisvereniging Ysselsteyn. Voor jou hebben we nu een geweldig aanbod. Als je nu lid wordt, dan krijg je het volgende aangeboden voor je contributie van 22,- 10 GRATIS lessen bal- en slagvaardigheid door onze gediplomeerde tennislerares Anke van Cuijck. Leuke maandagavondcompetitie met groepjes van je leeftijdsgenoten Interne toernooien en competities, ook met andere verenigingen. Voor informatie en opgave: Annie Jansen, Ringweg 1, tel. 0478-541495 n tussen AeÓ en iO jMrV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11