Senioren Piramidecompetitie Ook dit jaar spelen we weer een piramidecompetitie; op dezelfde wijze als afgelopen jaar spelen we in poules van 6, waarbij 2 spelers promoveren en 2 spelers degraderen. Wanneer je hieraan wilt meedoen kun je je hiervoor opgeven bij Frans van Soest (541922). Je wordt op sterkte ingedeeld, dus ook beginners kunnen hieraan meedoen. Vqqpktpiin De inschriivin9 sluit °p 24 maart y Indien je je vóór deze datum opgeeft word je naar sterkte ingedeeld; te late inschrijvingen worden onder in het schema van de betreffende sterkte ingedeeld. De piramidecompetitie start begin april. De piramide wordt georganiseerd door Frans. Piet Litjens Toernooi Op maandag 1 april, 2a Paasdag, wordt het Piet Litjens Toernooi gespeeld. Dit is het eerste buitentoernooi van het nieuwe seizoen. Er wordt als dubbels in poules gespeeld om de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisselbekers. Doordat op sterkte wordt ingedeeld kan iedereen spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een ieuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine of telefonisch bij Frans van Soest (541922). De inschrijving sluit op zondag 24 maart. De organisatie van dit toernooi is in handen van Frans en Marleen. Ysselsteynse Avond/Openingstoemooi Onderstaand volgt de indeling voor de Ysselsteynse avond Openingstoernooi van zaterdag 16 maart met tussen haakjes de aanvangstijd van de eerste poulewedstrijd. Het inschrijfgeld bedraagt 5 Euro per persoon. De wedstrijden worden gespeeld in tennishal "Racketsport" te Deurne. Voor alle poulewinnaars zijn prijzen beschikbaar. De prijsuitreiking is direct na de wedstrijden om ca. 24.00 uur. Poule indeling Poule A (19.00 u) Poule B (19.00 u) Poule C (19.00 u) Poule D (19.00 u) John Houben Leon Nijssen Henk Strijbos Richard van Dijck Jeroen Koonings (20.10 u.) Jan van Vegchel Twan de Wit Jan Jaspers Leo de Wit Theo Jenneskens(20.10u.) Marcel Hellegers Bert Pouwels Herman van Ass Robert van Osch Herman Jansen(2Q.45u.) Harrie van Lipzig Peter Philipsen Gerrit Verheijen Erik Hegger Poule E (19.00 u) Poule F (19.35) Poule G (19.35) Poule H (19.36) Jan Vergeldt Ton Marcellis Jan Ewais Wim Peeters Jolanda Smits Karin van Dijck Monique Strijbos Petra van Dijck Jeanne Peetere Diana van Schijndel Tonny van Vegchel Diny Pouwels Marielle Arts Lea Hendrix Josje Geurts Gerda van Lipzig Poule I (19.35) Poule J (19.35) Poule K (20.10 u) Poule L (20.10 u) Truus Philipsen Yvonne Lemmens Sonja Nijssen Jolanda Swinkels Carina Geurts Gerda Martens Rian Spreeuwenberg Gerrie Vergeldt Elly Claessens Jolanda Hellegers Ellie de Wit Riet Koopmans Bertha van Ass Marika Houben Mieke Peters Nancy van Neerven Poule M (20.10 u) Annie Jansen José Jaspers Truus Kusters Truus van Vegchel Jaarvergadering in de Peelstreek In verband met de bouw van onze nieuwe kantine, hebben we dit jaar gebruik mogen maken van "de Peelstreek". Graag willen we familie Houben hiervoor hartelijk bedanken. Wijzigingen in bestuur en commissies Op de druk bezochte jaarvergadering van j! 8 maart zijn de bestuursleden Jose Jaspers (voorzitter Jeugdcommissie) alsmede Marika Houben (secretaresse) afgetreden. Als nieuwe bestuursleden zijn aangetreden Math Heetkamp (voorzitter Jeugdcommissie) en Irene Peeters-L'rtjens (secretariaat). Adrie Jenniskens is afgetreden ais lid van de kantinecommissie. Zij wordt opgevolgd door Annemarie Michels- Stevens. Leon Nijssen is toegetreden tot de technische commissie en Gerda van Lipzig tot de jeugdcommissie. De afgetreden leden willen we nogmaals bedanken voor de door hen geleverde inspanningen in de voorbije jaren. De nieuwe bestuur- en commissieleden wensen wij heel veel succes toe. Secretariaatswijziging Het secretariaat is per 8 maart overgenomen door: Irene Peeters-Litjens, Ysselsteynseweg 50, 5813 BM Ysselsteyn tel. 0478-541244 Hulsvrouwentennls Er blijkt te weinig belangstelling te zijn voor de donderdagmiddag. Daarom willen we kijken of er wel behoefte is om op de woensdagochtend te tennissen. Je kunt je hiervoor aanmelden tot 30 maart bij José Jaspers (541428) of Lenie Crienen (541624)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8