mnsm
S.V. YSSELSTEYN
Voetbal
UITSLAGEN ZONDAG 10 MAART:
ALLES AFGELAST
PROGRAMMA ZONDAG 24 MAART;
MEDEDELINGEN'
KANTINE POETSEN MAANDAG 18 MAART;
Carine Houben, Yvonne Houben.
KANTINE POETSEN MAANDAG 25 MAART:
Mirjam in 't Hulst, Annemie Janssen.
Meerlo
1 -
Ysselsteyn
1
14.30 uur, A. Janssen.
Top
2 -
Ysselsteyn
2
12.00 uur, vertrek 10.30 uur, A.
Ysselsteyn
3 -
Wanssum
2
13.00 uur, B. Pouwels.
Ysselsteyn
4 -
Kronenberg
2
10.30 uur, H. v/d Weyer.
Sparta
7 -
Ysselsteyn
5
10.00 uur, vertrek 09.00 uur.
UITSLAGEN ZATERDAG 9 MAART:
America
BI -
Ysselsteyn
BI
3-1
Milheezer Boys Cl -
Ysselsteyn
Cl
5-2
Ysselsteyn
Dl -
Mifano
Dl
1-8
Lottum
Dl -
Ysselsteyn
D2
10-0
Ysselsteyn
El -
Vitesse'08
El
2-6
Vitesse'08
E2 -
Ysselsteyn
E2
1-5
Ysselsteyn
E3 -
Baarlo
E7M
3-0
Tiglieja
Fl -
Ysselsteyn
Fl
5-2
Ysselsteyn
F2 -
BW'27
Fl
4-3
Volharding
F5 -
Ysselsteyn
F4
1-0
PROGRAMMA ZATERDAG 23 MAART;
RESIA
BI -
Ysselsteyn
BI
wedstrijd wordt verzet
Griendtsveen
Cl -
Ysselsteyn
Cl
13.45 uur, vertrek 12.45 uur.
Stiphout
Dl -
Ysselsteyn
Dl
12.15 uur, vertrek 11.00 uur.
Ysselsteyn
D2 -
Venlo. Boys
D5
11.45 uur, nr. 234364.
Ysselsteyn
El -
Montagnards
El
09.30 uur, nr. 236561.
Ysselsteyn
E2 -
HRC'27
El
10.00 uur, nr. 236574.
Venray
E13 -
Ysselsteyn
E3
10.00 uur, vertrek 09.15 uur.
GRC'33
Fl -
Ysselsteyn
Fl
09.00 uur, vertrek 08.00 uur.
SSS'18
F3 -
Ysselsteyn
F2
09.30 uur, vertrek 08.45 uur.
Vitesse'08
F4 -
Ysselsteyn
F3
11.00 uur, vertrek 10.00 uur.
Ysselsteyn
F4 -
Melderslo
F3
11.15 uur, nr. 244915.
BW'27
MF2 -
Ysselsteyn
MF1
10.00 uur, vertrek 09.15 uur.
RIJDEN ZATERDAG 16 MAART:
Ysselsteyn BI; Litjens, Van Soest, Verheijen, De Weert, wedstrijd wordt verzet
Ysselsteyn Cl; Berkers, Classens (Frank), Spreeuwenberg, De Wit (Mark).
Ysselsteyn Dl; Bouwman, Claessens (Leon), Heetkamp, Wilmsen.
Ysselsteyn E3; Bosgoed, In t Hulst, Koonings.
Ysselsteyn Fl; Spreeuwenberg (Bas), Spreeuwenberg (Teun), Swinkels (Mark).
Ysselsteyn F2; Van Dijck, Tonnaer, Wismans.
Ysselsteyn F3; Janssen, Peters, Scheepens.
Ysselsteyn MF1; Baltissen, Van Gassel, Romme.
WEDSTRIJD ZATERDAG 16 MAART;
Ysselsteyn - Eisendorp
17.00 uur, spelers 3 t/m 17 scheids; J. Stevens.
WEDSTRIJD ZATERDAG 23 MAART:
S.V.V. - Ysselsteyn
-r