Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 8, 22 feb 2002 Van Lovinckplein 8: Mt 17,1-9: Jezus nam Petrus, Jakobus en diens broer Johannes met zich mee en hoge berg op, waar Hij met hen alleen was. Voor hun ogen veranderde hij van gedaante. Zijn gezicht ging stralen als de zon en zijn kleren werden wit als licht. Op de berg van de verheerlijking - in de glans van het licht - ziet Jezus het heel helder: zijn levensweg zal op een andere berg eindigen: in smart en duisternis. Intenties van 23 februari t/m 1 maart 2001: za 23 feb 19.00 u (Kinderkoor) KINDERWOORDDIENST overl. ouders Derikx-Hendriks; jrd. Truus Swinkels Claessens; Jep Arts en Riek Arts-FIeurkens; Mien Claessens-Zanders; Piet Verheijen en Maria Litjens; Teng Pouwels en overl. tam.; Harry en Nelly Koonings zo 24 feb 9.15 u jrd. Pastoor Hillebrandt; jrd. Louis Arts; overl. fam Philipsen-Lemmen; overl. fam. Peeters-Verhaegh; uit dankbaarheid. di 26 feb 19.00 u jrd. Feus Keijsers; jrd. Jan Spreeuwenberg en overl. fam. jrd, Tom van Lipzig. Misdienaars: za 19.00 u Paula en Vera; zo 9.15 u Ruud en Ron; di 19.00 u Niels en Frank Kinderwoorddienst: Dit weekeinde is er kinderwoorddienst. Kinderen van de groepen 5 t/m 8 zijn welkom. Vastenactie: Onze aandacht gaat dit jaar uit naar een project in Soedan waarbij kinderen die als soldaten geronseld zijn begeleid worden om van hun trauma's bevrijd te worden. Verdere informatie volgt nog! Vasten: In HET KLOOSTER te Gricndtsveen, vindt op dinsdag 26 februari, 5 maart, 12 maart en 19 maart, steeds om 19.30 een bezinning plaats over hedendaags vasten. Er wordt begonnen met een eenvoudige eucharistieviering rond een thema uit de lezingen, Zo wil men op dinsdag 26 februari beginnen met een thema van de profeet Joel: 'Kom terug naar mij met heel je hartNa afloop van de viering is er voor hen die dat willen, de mogelijkheid om met elkaar van gedachte te wisselen met een kop koffie of thee. Iedereen is van harte welkom! Tel 0493 - 529 399 mm >-_i." ■-• t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1