Ysselsteyn Uutslag Reuzeoptocht Grote groepen: 1't Dörpspodium 2. De jeugdprins hebben ze ver gezocht! 3. Weej kleuren d'n optocht Kleine groepen: 1Heej het urine mijter op 2. Vollenberg 3. Blik op de weg Grote wagens: 1De kaarte zien geschud vur enne magische vastelaovend ien Reuzesteyn 2. Spektakel vur de prins 3. Wai vliege dur den tijd Middengroepen 1De vorstperiode is vurbej 2. Sjappieknallers ont-spannend 3. Trekvogels Enkelingen: 1De prins werd dur de Piëlreus op handen gedragen 2. Moëserm 3. Vorst roaje Kleine wagens: 1Weej zien stapelgek 2. Sminckwage Publiekspries: De kaarte zien geschud vur enne magische vastelaovend ien Reuzesteyn Senioren Dorpen-competitie Wil je als senior graag tennissen in competitieverband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving, zoals Leunen, Oostrum, America, Merselo, Oirio-Castenray en Swoigen, schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19.00 uur als op zondag, om 09.00 en 13.30 uur, en in verschillende sterktes. Dit betekent, datje als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt 2 wedstrijden van 2 sets. Elk team speelt 1 heren- en 1 damesenkel, 1 heren- en 1 damesdubbel en 1 mixdubbel. De organisatie is dit jaar in handen van TC Oostrum. Je kunt je opgeven bij Math Heetkamp (tel. 541225) als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De inschrijving sluit op zondag 24 februari. Dus wees er op tijd bij. Ysselstevnse Avond Zaterdag 16 maart a.s. wordt in Tennishal "Racketsport" in Deurne de Ysselsteynse Avond gespeeld. Dit gezelligheidstoernooi wordt al voor het vijfde achtereenvolgende jaar georganiseerd. In verband met het feit, dat carnaval dit jaar erg vroeg is en het daarom bijna onmogelijk was om nog voor carnaval een geschikte datum te vinden, geldt dit toernooi tevens als openingstoernooi van het nieuwe seizoen. Er wordt gespeeld in dubbels. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven(als enkel!) bij Jan Ewals (541781). Het inschrijfgeld bedraagt 5 Euro per persoon. De inschrijving sluit op zondag 3 maart. Jaarvergadering De jaarvergadering voor de junioren is op woensdag 6 maart om 19.00 uur. Voor de senioren is dit op vrijdag 8 maart om 20.00 uur. Hou deze datum(s) dus alvast vrij in de agenda. Junioren Jongens en meisjes. Ook dit jaar kun je je weer opgeven voor de dorpen competitie.De basisschool jeugd speelt op woensdag om 14.00 uur. De oudere jeugd speelt op vrijdag om 17.15 uur. Je tennist 2 dubbel wedstrijden van 45 min. (voor de aller jongste 30 min.) en het gaat om 5 wedstrijden tussen 10 april en 19 juni. Je kunt je opgeven voor 28 februari :Bij Lianne tel. 541753 of Elly tel. 0493-526117. Jongens en meisies van 7 tot 17 jaar tennissen bii TVYli TV Ysselsteyn heeft je veel te bieden. Met het in 2001 opgestelde jeugdplan zijn de mogelijkheden wel heel erg aantrekkelijk: - Bal- en slagvaardigheidslessen voor de jongste jeugd van 7 t/m 10 jaar - Tennislessen - 5 Basisvaardigheidstrainingen voor alle jeugdleden - Wekelijkse onderlinge maandagavondcompetitie - Uitwisselingen met andere verenigingen - Leuke dagtoernooien en clubkampioenschappen - Mogelijkheid tot deelname aan de KNLTB-competitie Voor meer informatie of nieuwe aanmeldingen kun je terecht bij: Annie Jansen-van de Pas, Ringweg 1, 5813 BP Ysselsteyn. Tel: 0478-541495 \vssEmtY* "t WIlREUS^

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5