.Blad Redactie: Dorpsraad Jrg40, nr. 7, 15 feb 2002 Van Lovinckplein 8: Mt 4,1-11: De Boze kwam naar Hem toe en zei: "Als U de Zoon van God bent, zeg dan dat deze stenen brood worden." Hij antwoordde'. "Er staat geschreven: De mens zal niet leven van brood alleen, maar van ieder woord dat uit de mond van God komt." Veertig dagen en veertig nachten vast Jezus in afzondering in de woestijn. Hij wil tot zichzelf komen en tot zijn God. Tot drie keer toe doorstaat Hij de bezoekingen van de duivel door een beroep te doen op woorden uit de schrift. De woestijn ervaar ik ook, wanneer ik loop met negatieve gevoelens, teleurgesteld ben in de ander en alles moeizaam gaat. Dan is bij mij de bekoring groot om de schuld van dat alles maar aan een ander te geven. Wanneer ik dan diep bij mijzelf te rade ga mag ik ook bidden uit cie grond van mijn hart: "Vader leid mij niet in bekoring." Intenties van 16 t/m 22 februari 2002: -"-a 16 feb 19.00 u (Volkszang) Joannes Slangen; Til Jeurissen; jrd. Frans Claessens en echtgenoten Wilhelmina en Gertruda Michels; Dien Kleuskens-Wijnen; Grad Claessens. .o 17 feb 9.15 u overl. fam. Cox de Lauw; An Hellegers-Maas (verj.). di 19 feb 13.30 u 50-jarig huwelijksfeest fam Crienen-Voesten. Misdienaars: za 19.00 u Bart A en Bart O.; zo 9.15 u Anneke en Rian; di 13.30 u Daan, Maartje en Klaas Crienen. Aan de inwoners van Merselo, Vredepcel cn Ysselsteyn: Vastelaovend is weer voorbij. Met Aswoensdag is de Vastentijd weer begonnen. Tijd van bezinning op ons eigen leven, maar ook een periode om tegelijkertijd te denken aan mensen die het niet zo goed hebben als wij. De jaarlijkse vastenactie! Wij hebben Pater Tjeu Haumann uit Well, die werkzaam is in Soedan, bereid gevonden om te spreken voor de geïnteresseerden in ons cluster. Hij is een boeiende schrijver en spreker. U bent uitgenodigd om naar hem te komen luisteren op dinsdag 12 maart. De plaats van de bijeenkomst wordt nog bekend gemaakt. Hou in ieder geval deze datum vast vrij! De werkgroep

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1