Senioren Dorpen-competitie Wil je als senior graag tennissen in competitieverband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving, zoals Leunen, Oostrum, America, Merselo, Oirlo-Castenray en Swolgen, schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19.00 uur als op zondag, om 09.00 en 13.30 uur, en in verschillende sterktes. Dit betekent, datje als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Ysselsteun Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt 2 wedstrijden van 2 sets. Elk team speelt 1 heren- en 1 damesenkel, 1 heren- en 1 damesdubbel en 1 mixdubbel. De organisatie is dit jaar in handen van TC Oostrum. Je kunt je opgeven bij Math Heetkamp (tel. 541225) als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De inschrijving sluit op zondag 24 februari. Dus wees er op tijd bij. Ysselstevnse Avond Zaterdag 16 maart a.s. wordt in Tennishal "Racketsport" in Deume de Ysselsteynse Avond gespeeld. Dit gezelligheidstoernooi wordt al voor het vijfde achtereenvolgende jaar georganiseerd. In verband met het feit, dat carnaval dit jaar erg vroeg is en het daarom bijna onmogelijk was om nog voor carnaval een geschikte datum te vinden, geldt dit toernooi tevens als openingstoernooi van het nieuwe seizoen. Er wordt gespeeld in dubbels. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven(ais enkel!) bij Jan Ewals (541781). Het inschrijfgeld bedraagt 5 Euro per persoon. De inschrijving sluit op zondag 3 maart. De Bouwvergunning is binnen!!! Vorige week hebben we de definitieve bevestiging ontvangen dat de bouwvergunning akkoord is bevonden. De voorbereidingen zijn inmiddels in volle gang. De funderingen, het leidingwerk en de vloeren komen eerst aan de beurt, waarna plaatsing van het cascogebouw kan plaatsvinden. Kortom de bouwcommissie gaat als een speer! En zoals al eerder is aangegeven, de bouwcommissie zal voor en na ook een beroep op deze of gene doen. Sta je overigens ook te trappelen om je steentje bij te dragen leveren, dat vinden we geweldig, maar dan is het goed om dit vooraf even kort te sluiten met Fun Emonts tel. 541590. Vastelaovend same! Ik ga ook tennissen bij TVYi Wil je sportief bezig zijn, dan heeft tennissen bij TV Ysselsteyn vele voordelen: - Beginnen met tennissen kan je op elke leeftijd; - Tennisiessen voor beginners tot gevorderden - Gezellige toernooien en competities Je treft een bloeiend verenigingsleven /oor meer informatie of nieuwe aanmeldingen kun je terecht bij: Annie Jansen-van de Pas, Ringweg 1, 5813 BP Ysselsteyn. Tel: 0478-541495 Leden mutaties Een verzoek aan alle leden om alle relevante wijzigingen, zoals adres of telefoonnummer, tijdig door te geven aan onze ledenadministratie. Diegenen die zich willen afmelden verzoeken wij dit te doen voor 10 februari aanstaande. Zowel afmeldingen als wijzigingen kunnen worden doorgegeven aan Annie Jansen, tel541495. Jaarvergadering De jaarvergadering voor de junioren is op woensdag 6 maart om 19.00 uur. Voor de senioren is dit op vrijdag 8 maart om 20.00 uur. Hou deze datum(s) dus alvast vrij in de agenda. -/K r V BAKKEIJ VAN GASSEL Aanbiedingen: 4 febr. t/m 9 febr. BOEREN-ABRIKOOS van 6,60 voor 5,50 14 febr.t/m 16 febr. BÓEREN-KERSEN van 6,60 voor 5,50 Tijdens de carnaval zijn wij maandag, dinsdag en aswoensdag gesloten! Wij wensen iederdeen gezellige dagen toe! Geert Loes en medewerkers Van Gassel Tirnmermannsweg 2 Tel. (0478)54 14 74 Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 9