ETA Zaterdag Zondag Zondag Maandag Dinsdag PROGRAMMA JERA'70 VAN 7 FEB. T/M 13 FEB. 2002 Donderdag 07 feb.: Op Donders: Carnavaisdisco met Jeugraad. 18.33u. Vrijdag 08 feb.: Spaarkas lichten Robabonk Debet. 20.00u. 09 feb.: Carnavalsdisco voor de jeugd vanaf 12 jaar. 20.11 u. 10 feb.: Kinderbal met K3. 15.11u. 10 feb.: Ysselsteynse Avond. 20.11u. 11 feb.: Carnavalsdisco met de HOEGIES. 20.11u. 12 feb.: Carnavalsdisco voor de jeugd vanaf 12 jaar. 20.11u. Woensdag 13 feb.: Herringschelle Jeugdraad en medewerkers. 20.00u. Carnaval: Carnaval staat weer voor de deur, dus ook de Jera zal weer volop activiteiten hebben! Zo is er allereerst de prinsereceptie op zondag 3 februari! Een week later begint dan echt de carnaval met op zaterdag een vette Carnavalsdisco! Op Zondagmiddag het Kinderbal met K3 en s' avonds de Ysselsteynse avond, met een keur aan artiesten van Ysselsteynse bodem! Als iemand zich nog geroepen voelt kan ie zich ff melden bij Luc (541534). Op maandag vervolgens de Hoegies uit America. Wie goed op heeft gelet vorig jaar weet dat de Hoegies toen in de Jera hun afscheidsconcert gaven! Maar ze hebben besloten om deze carnaval toch weer te gaan toeren door deze regionen! Met een nieuwe zanger die van Ysselsteynse bodem komt, namelijk Francis van d Hoff (bekend van Wortelstemp, Orkest Revue). De entree bedraagt dan 5 Euro. Op dinsdag vervolgens de afsluiting met een denderende carnavalsdisco! Alle dagen toegankelijk voor de jeu^d vanaf 12 jaar! De rest van de dagen is gratis entree. Agenda: 23 feb.: Gillyflower Fuzzy Lumpkin (Covers) 16 mrt.: Talentenjacht voor bands (winnaar komt op Jera On Air!) 09 mei.: Jera On Air' 02 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen buisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Basisschool 'St.-Oda- Ouderraad Carnavalsmiddag - Vrijdagmiddag 8 februari a.s. vieren we met z'n allen Carnaval in de 'Smelehof De ochtendschooltijd eindigt op die dag voor alle groepen om 11.30 uur. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn, waarbij we ze vragen de fietsen te plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om 15.45 uur zal deze middag afgelopen ziin. De deuren van het gemeenschapshuis zullen ook pas om 15.45 uur geopend worden. Dit natuurlijk i.v.m. de veiligheid van de kinderen. De kinderen kunnen dan om 15.45 uur bij het gemeenschaps! worden afgehaald. Deze middag willen we graag vieren met alle kinderen van de school. Dit betekent dat ook de kleuters worden verwacht. Ook de kinderen die elders speciaal onderwijs volgen, zijn deze middag van harte welkom. Wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers en geen confetti meegeven. Vakantie - Na de Carnavalsmiddag begint de voorjaarsvakantie. Deze duurt een hele week. Maandag 18 februari a.s. beginnen de lessen vervolgens weer. hioofdluiscontrole - Als reeds aangegeven beginnen op maandag 18 februari a.s voor alle kinderen de lessen weer. Het is dan de eerste maandag na de carnavalsvakantie. Dit betekent dat alle leerlingen weer gecontroleerd worden op hoofdluis. Wilt u bij de kinderen met lange haren geen al te moeilijke creaties maken. Een eenvoudige staart bespaart veel werk Ook zouden we het fijn vinden als gel, glitters e.d. voor één dag achterwege kan blijven. Indien er bij uw zoon/dochter luizen worden geconstateerd, ontvangt u natuurlijk bericht. MR.-veraadering - Op dinsdag 19 februari a.s. is er weer een openbare MR.-vergadering op de basisschool. De vergadering die om 20.00 uur begint, kent de volgende agenda: opening - notulen vergadering 17-12-01 - bestuurlijke schaalvergroting - verlenging mandatenoverdracht MR/GMR - instemming wettelijke regelgeving afzonderlijke MR binnen de SKPOV - jaarplanning - mededelingen diverse geledingen - rondvraag en sluiting. Vastenactie - De kinderen krijgen binnenkort (na de vakantie) de spaardoosjes voof de vastenactie mee naar huis. Het is de bedoeling dat ze daarin in de Vastentijd wat sparen voor de minder bedeelden uit de Derde Wereld. Voor Pasen wordt er vervolgens in het YNB aangegeven wanneer de gespaarde gelden weer meegenomen kunnen worden naar school, De opbrengst zal over gemaakt worden naar Vastenactie Nederland. Aanmelden nieuwe kleuters - Op maandag 18 maart a.s. is er de aanmelding van nieuwe leerlingen op onze school. Ouders waarvan het kind tussen 1 augustus 2002 en 1 augustus 2003 vier jaar wordt, kunnen hun zoon/dochter komen aanmelden. Een aanmeldingsformulier wordt van tevoren via de peuterspeelzaal uitgedeeld. Ouders waarvan het kind niet op de peuterspeelzaal zit, kunnen een formulier krijgen op school of eventueel alvast een exemplaar opvragen via e mail: bs.sintoda.yss@srob.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2