Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 5, 1 feb 2002 Van Lovinckplein 8: Mt. 5, l-12a: Bij het zien van de menigte ging Hij de berg op, en toen Hij was gaan zitten, kwamen zijn leerlingen bij Hem. Hij nam het woord en onderrichtte hen. Er lopen in onze maatschappij veel mensen rond die in de ogen van de medemensen mislukkelingen zijn, niet zo succesvol: Arm van geest (dommeriken), mensen die veel verdriet hebben (pessimisten), honger en dorst lijden (armoezaaiers), steeds maar vervolgd worden ("ze hebben het ernaar gemaakt"). Maar niet zo in de ogen van God: Gelukkig zijn jullie als ze jullie uitschelden en vervolgen en van allerlei kwaad betichten vanwege Mij. Jullie wacht een rijke beloning! Intenties van 2 t/m 8 februari 2002: za 2 feb 19.00 u (Kinderkoor) Kinderwoorddienst. Grad Arts en overl. farn.;jrd. Jan Hendrix. zo 3 feb 9.15 u (Vivace). Janus Broeders en Gijs; jrd. Albertus Verheijen en echtg. Petronella Peeters. di 5 feb 19.00 u Toon Wismans (KBO) jrd. Harry Vergeldt; Jae Claessens en overl. fam.; jrd. ouders Janssen-Koppens. Misdienaars: za 19.00 u Ruud en Ron; zo 9.15 u Mark en Klaas; di 19.00 u Vera en Rian.. InternetInteressante site: www.katholieknederland.nlDit is een site waar U allerlei kerkelijke informatie kunt vinden over en van de Nederlandse Katholieke Kerk. Een andere site is www.rknieuws.netwaar u kerkelijk nieuws vindt uit Nederland, Rome en andere landen. Hier kunt u zelfs een abonnement nemen op een dagelijkse nieuwsbrief.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1