Nieuws Blad s Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 4, 25 jan 2002 We zijn nog stee4s op zoek naar mensen 4ie 4e kerk willen poetsen. Er staat een re4elijke vergoe4ing tegenover. Mel4t V zich 33n bij p3stoor of)os Wismans. Van Lovinckplein 8: Mt 4,12-23: Toen Jezus langs het meer van (Salilea liep, zag hij twee broers - Simon, die Petrus genoemd wordt, en zijn broer Andreas - het net uitwerpen in het meer; want het waren vissers. Hij sprak hen aan: "Kom achter Mij aan, en Ik zal jullie tot vissers van mensen maken." Meteen lieten ze kun netten achter en volgden Hem. Soms gebeurt er wel eens iets, waarvoor ik alles uit mijn handen laat vallen. Een telefoontje of een goed idee dat ik meteen in daden om wil zetten. Soms bekruipt me ook een onbestendig gevoel, waardoor ik het liefste alles uit mijn handen zou laten vallen. Als ik op onbegrip stoot. Maar het nieuwe waaraan ik werk, is belangrijk genoeg om door te zetten. Simon en Andreas werden geroepen. Zij waren vervuld van het ideaal dat Jezus hen voorhield. En zij hadden datzelfde onbestendige gevoel. Dat het de moeite waard was om voor deze Jezus al het andere uit hun handen te laten vallen. Misintenties van 26 januari t/m 1 februari 2001: za 26 jan 19.00 u KINDERWOORDDIENST (Volkszang) Andreas en Anna Philipsen-Hendrickx; Rien Gommers; jrd. Harrie Verhoeven; overl. ouders Rongen-Verhalle; ouders Arts- Gielen en overl. fam.; jrd. Lies Koonings-Veron. zo 27 jan 9.15 u (Ouderenkoor) jrd. Jeu Arts; jrd. Elisabeth Potten-Coopmans; jrd. ouders Jenniskens- Arts; jrd. ouders van Vegehel-Verheijen. di 29 jan 19.00 u Jean Arts en ouders Arts-Heidens; ouders Wismans-van Vegehel en zn Toon; Mina Sanders-Kleuskens (KBO); voor de zieken; jrd. Piet Mulders en eehtg. Maria Thissen. Misdienaars: za 19.00 u Rob en Niels; zo 9.15 u Bart O. en Joris; di 19.00 u Frank en Bart A. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag zijn de kinderen van groep 5 t/m groep 8 welkom. Het gaat over: "Als we echt blij zijn, willen we delen met anderen." jriu i" »- - - r.-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1