Reuze-neejs GEMEENSCHAPSHUIS SMELEHOF. De urste bonte aovend zit dur wèr op en de artieste zien dur wèr ien geslaagd de minse te laote lache en geniete. Reuzesteyn haet wer laote zien miër as genoeg talent te hebbe, allemaol artieste van aege bojem. Kommende vrijdag 25 jannewarie en zaoterdag 26 jannewarie zien de twieë volgende Bonte Aovende. Denk dur an, de aovende beginne precies um 20.00 uur, dus zurreg dat geej op tied ien de Smelehof bint. Ut gehiël wert opgeluusterd dur de Smelebloazers. Alderenaovend op donderdag 31 jannewarie ien de Smelehof De Alderenaovend is zoas elk jaor de urste donderdag nao de Bonte Aovende en is un aovend dur alderen vur alderen mit anvulling van enkele artieste van de Bonte Aovend. Prins Geert den Twedde mit zien gevolg zal ok anwezig zien. De aovend begint um 19.33 uur. Opluustering van den aovend gebeurt dur de Smelebloazers. Verklèd Bal op zaoterdag 2 fïbbrewarie beej Roelanzia Ut Verklèd Bal, op den dag dat Willem-AIexander en Maxima gaon trouwe, is dit jaor NIE TE FILME. Mit dit thema kunde alle kante op, geej kunt ut ver weg zuuke, mar natuurluk ok dichtbeej. As geej nie metiën un idee hèt dan kunde natuurluk ok ien gewoëne carnavalsklier komme. Ok dit jaor zien dur vur de mojste verkledde en langst onbekende wer prieze te winne. De aovend begint um 21.00 uur. Um de sfeer dur lekker vroeg ien te brenge, vraoge weej alle Piëlreuzen en Piëlreuzinnen um op tied te komme. -Zoë kunne weej lang geniete van dit hartstikke schon bal. Um dit te promote zulle weej al um 22.00 uur ower éaon tot jurering van de mojste verkledde eenlinge, paare en groepe. Resepsie Jeugdprins Mark III ien de Koel zondag 3 fïbbrewarie Jeugdprins Mark III hélt op zondag 3 fïbbrewarie um 14.33 uur zien resepsie ien jeugdresidensie de Koel. Vorst Dave, de narren en de jeugdraod hiete ollie van harte welkom. Ziekenbezuuk Prins Geert II en prinses Rian wille net as andere jaore gèr en bezuuk brenge an de minse ien ut Ziekenhuus, ut Verpleeghuus en de minse die ziek thuus zien. As geej minse kent die dit op pries stelle gèf dit dan dur an ozze vurzitter John Claessens tel. 541674 of an Vorst Willie tel. 545105. Uitbreiding mogelijkheden. Sinds eind2001 heeft de "Smelehof "uitbreiding gekregen in de vorm van de aankoop van het "handbooglokaal.". De handboogvereniging had het recht van opstal van het gemeenschapshuis waardoor de stichting het eerste recht van koop had. Door de uitbreiding met het handbooglokaal heeft "De Smelehof' meer mogelijkheden gekregen om tegelijkertijd diverse verenigingen studieclubs e.d. gastvrij onderdak te bieden. In het verleden stuitte dit op problemen omdat fanfare, drumband, blaaskapel en toneelvereniging hun vaste avonden hadden. Na uitbreiding met bovenstaande ruimte zijn er voor deze verenigingen uitwijkmogelijkheden en dus meer mogelijkheden voor andere verenigingen om ongestoord te vergaderen of b.v. een feestavond te organiseren. Voor reserveringen kunt U onze beheerster Diny Janssen bellen. Tel 541534 oftewel De Smelehof 541200. Djembe workshop (Afrikaans trommelen) Dinsdag 5 febr. Is er weer een Djembe workshop in het JOC. Deze is reeds door 13 leraren en leerlingen van een blindeninstituut geboekt. Er zijn echter nog 12 plaatsen vrij. Aanvang: 20.00 uur Kosten: 7,50 p.p. Graag zo spoedig mogelijk aanmelden bij: Tarcicia Voigt tel.: 0478-541916 of 541262 DE PIELREUS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11