L PROGRAMMA JERA'70 VAN 17 JAN. T/M 26 JAN. 2001 Donderdag 17 jan.: Op Donders: Film. Zaterdag 19 jan.: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. Donderdag 24 jan.: Op Donders: Spokentocht Zaterdag 26 jan.: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. 18.30u. 20.00u. 18.30u. 20.00u. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel THEMAMIDDAG. Op 20 nov. j .1. is door het Platform Behoud Basiszorg St. Elisabeth KBO Ziekenhuis een forumbijeenkomst gehouden over de ontwikkelingen in en rond het Venrayse Ziekenhuis. Veel senioren hebben te kennen gegeven, dat zij die forumbijeen komst niet konden bijwonen, ook omdat een bijeenkomst 's avonds voor hen minder geschikt is. Daarom heeft de Seniorenraad besloten om op dinsdag 22 januari om 15.00 uur voor belangstel lenden uit Venray-kom en op woensdag 23 januari om 14.00 uur voor belangstellenden uit de Kerkdorpen een themamiddag te organiseren in de Kemphaan over het Venrayse Ziekenhuis en de meest recente positieve en negatieve ontwikkelingen. Vanzelfsprekend kunt u een andere keuze maken, als u op een van deze data verhinderd bent. "'t FREULEKESHUUS". "Twaalf stenen uit de stroom". De twaalf kloosters van Venray. Van 30 nov. 2001 t/m 3 maart 2002 is er een tentoonstelling in Museum Freulekeshuus te Venray, gewijd aan de aanwezigheid van de kloosters in Venray en hun betekenis voor de gemeente. Bezoekadres: Bindstraat 8 te Venray. Op woensdag, zaterdag en zondag van 14.00-17.00 uur. Senioren: 0,75. GYMNASTIEK. De gymnastiek begint voortaan om 15.00 uur. Dus is het om 14.30 uur gezamenlijk koffie drinken met de volksdansers. BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 02 De Wevert 1-Ysselsteyn 1 uitgesteld T Ysselsteyn 5-Leunen 5 9-0 Kemphaan 3-Ysselsteyn 2 7-2 De Wevert 5-Ysselsteyn 6 4-5 Tienray 2-Ysselsteyn 3 8-1 Ysselsteyn 7-Tienray 4 5-4 Ysselsteyn 4-Kemphaan 6 2-7 Spreuk van de Week: "Winnaars zijn verliezers die niet opgeven" BasisschoolSt.-OdaOuderraad Studiedag - Op 13 maart a.s. is er een studiedag voor al het onderwijzend personeel van de Stichting Katholiek Primair Onderwijs Venray en regio, waaronder ook onze school ressorteert. Dit betekent dat de school die dag gesloten is en alle kinderen die dag vrij zijn van iessen. Studiedag onderbouw - Op 24 april a.s. hebben de leerkrachten van de groepen 1en 2 een studiedag. Dit betekent dat de kinderen van de groepen 1 en 2 die dag geen les hebben. De groepen 3 t/m 8 hebben die dag gewoon les. Kosten overblijven - Ook de kosten van het overblijven worden voortaan natuurlijk in euro's aangegeven. Voor de duidelijkheid hierbij de bedragen in euro's. Voor de 'vaste overblijvers': 1e kind uit één gezin 1,15 per dag; 2e kind uit één gezin 0,90 p.d.; 3e kind uit één gezin 0,70 p.d.; 4e kind uit één gezin 0,45 p.d.; 5e en volgende kind uit één gezin gratis. De incidentele overblijvers betalen 1,40 per dag. Techniekmanifestatie - Aanstaande vrijdagmiddag, 18 januari, gaan de kinderen van de groep 8 naar de techniekmanifestatie in Venray. De kinderen zullen met de bus opgehaald en teruggebracht worden. Zij zulien naar verwachting pas om 16.00 uur terug zijn op school. De manifestatie kent ook zaterdag nog een vervolg. Ze is beslist de moeite van het bezoeken waard, óók voor kinderen uit de lagere groepen met hun ouders. Verdere informatie kunt u vinden in de regionale media. Tijdens deze manifestatie is er een ontwerpwedstrijd waaraan ook kinderen van onze school meedoen. Namens onze school wordt een werkstuk ingediend van Rob, Jos, Leon en Harm. Het was het winnend werkstuk van de klassikale wedstrijd waarbij de kinderen een strandwachtershuisje ontwierpen. Gastles - Afgelopen woensdag gaf Mw. Honig uit Eindhoven, als ieder jaar, een gastles in groep 8 m.b.t. WOII. i i i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2