FANFARE DE PEELKLANK Willen de leden van de fanfare de kerststukken op de volgende repetitie inleveren. Een lijstje met de betreffende stukken is tijdens de repetitie van afgelopen maandag uitgedeeld. Bestuursvergadering Maandag 14 januari is er na de repetitie van de fanfare een bestuursvergadering, aanvang 21.30 uur. JE HGDFANFARE De eerste repetitie van de jeugdfanfare zal op 11 januari 2002 zijn in Ysselsteyn. We beginnen om 18.00 uur, dus zorg er voor datje op tijd bent. In de maand januari zijn Loesje Poels, Nicole Romme en Lidian de Weert aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Afmelden bij Joan 546249 of Lea 06-18572290. L.V.B. Ziekenbezoek In de maand januari zal mevr.Claesscns-Philipscn, tel. 541491 deleden in het ziekenhuis bezoeken. Jaarvergadering Dinsdag 15 januari is de algemene ledenvergadering. De uitnodiging hiervoor hebben alle leden reeds ontvangen. We beginnen om 19.00 uur met een heilige mis in de parochiekerk waarna we de vergadering voortzetten in gemeenschapshuis "de SmelehofGezien het belang van deze vergadering hopen wij veel leden te mogen begroeten. Contributie Wij verzoeken alle leden de contributie a 21,-, voor 1 februari, over te maken op rek. nr. 1593.91164 tnv Zij-actief afd. Ysselsteyn dan wel contant te betalen op de jaarvergadering. QJ GEMENGD KOOR "VIVACE" Zondag 13 jan. brengen we om 12.00 uur een serenade aan Jan v.Gassel b.g.v. de uitreiking van de "Reuzekluut". Bijeenkomst in de garderobe van "Smelehof', Op het repetitieschema is 24 jan. vergeten. Dan is er wel repetitie en op 31 jan. niet, dit i.v.m. de Ouderenavond van C.V. de Piëlreus. 7 febr. is de Jaarvergadering. Op zondag 24 febr. zingen we om 10.30u de H.Mis in "Elzenhorst". Zaterdag 26 oktober organiseren we een concertavond. Houd deze data vrij! PEELPANCERS TOERNOOI 20 JANUARI 2002 Op zondag 20 januari 2002 organiseren wij voor het zesde jaar het Peeldancerstoernooi. Jc Iedereen is van harte welkom in "De Houtwerfte Ysselsteyn. Aanvang 9.45 uur tot 20.00 uur. PEELDANCERS Entree t/m 12 jaar 1,50, volwassenen 6,00. ysseisreYs Kom kijken, het is de moeite waard. Dansen is een heerlijke sport om te doen, maar ook om naar te kijken. Bestuur Peeldancers. P.D.V. YSSELSTEYN Op zaterdag 19 jan. as. houden wij onze feestavond, met uitreiking van de gewone prijzen en kampioenschappen. Wij willen stipt om 20.00 uur beginnen met het eten, daar er nog veel uit te reiken is op deze avond. Kom allen goed op tijd. De feestavond is in Herberg de Peel bij Johan en Liesbeth. Gaarne even laten weten voor zaterdagavond as. wie er komt. Wij hopen dat er niemand ontbreekt. Attentie: De CC secr. wil beginnen met het draaiboek over de CC voor 2002. Daarom vraag ik om voor zaterdag te bellen wie er CC derbys willen hebben, vermoedelijk kosten zij 50 euro cent per stuk, dus het aantal ook vermelden. De rest volgt te zijner tijd. RUITERCL1IB DE PEELPRAVER Dressuurwedstrijd in Horst KI ZI: Gerald Arts met Helena de V prijs. Proficiat!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4