Ysselsfeyns Nieuws - Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 2, 11 jan 2Q02 O Van Lovinckplein 8: Mt. 3,13-17: Toen Jezus gedoopt was kwam hij meteen uit het water. En zie, daar opende zich de hemel voor Hem en Hij zag de Geest van God als een duif neerdalen en op Hem neerkomen. Er kwam een stem uit de hemel, die zei: "Dit is mijn geliefde zoon in wie Ik vreugde vind." De weg van God leidt van beneden naar boven, Jezus laat zich onderdompelen door de man, die ziclizelf niet waardig acht de riem van Zijn sandaal los te maken. Hij komt niet op het idee, dat hij dat in zijn positie ook niet hoeft. Boven iedere vorm van verkondiging staat de onderdompeling in de vreugde en het leed van deze wereld, in het dagelijks leven van de mensen, voor wie hij gezonden is. Wij moeten voorzichtig zijn, bij de keuze van onze 'goden' onze voorbeelden en idolen. Zij, die niet bereid zijn aan ons dagelijks leven te participeren, zich er niet in willen laten onderdompelen, maar liever van bovenaf op ons neerkijken, moeten ons verdacht voorkomen. Wie van bovenaf of van buitenaf passief de waarheid verkondigt volgt niet de weg van God. Ook wij zelf kunnen alleen maar geloofwaardig optreden als wij God's weg van beneden naar boven afleggen. Als wij met mensen samenleven en hun zorgen, vreugde, leed en geluk over ons heen laten komen. Misintenties van 12 t/m 18 januari 2001: za 12 jan 19.00 u (Kinderkoor) fam. Janssen-Thielen; Til Jeurissen; Harrie Philipsen; Toon Wismans (buren); 6wkd Sijf Roos; overl. ouders Kuunders-van Dijck en zoon Frans. zo 13 jan 9.15 u jrd. Marie Arts; Vader en Moeder Linders en kinderen; uit dankbaarheid., di 15 jan 19.00 u Intenties LVB; overl. fam. Wilmsen-Verheijen; Mara Swinkels; Sjeng Cox (KBO); overl fam van Soest Claassen. Misdienaars: za 19.00 u Daan en Klaas; zo 9.15 u Mark en Joris; di 19.00 u Frank en Bart A. Kerkpoetsen: Zoals U ook elders in dit blad kunt lezen is het kerkbestuur op zoek naar twee mensen die elke week de kerk een beurt zouden willen geven. Hier staat ook een vergoeding tegenover. Als u daar interesse in hebt, of u wilt er meer van weten dan kunt u informatie inwinnen bij Fien Jaspers en Net Pouwels, die dit werk jarenlang trouw hebben gedaan, of bij een van de kerkbestuursleden of bij pastoor.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1