Reuzeneejs Prinsebal 1 qqw zaoterdag 5 jannewarie ien de Smelehof Mit kapel Ieder vur Zich oët de Miëterik 21.33 uur Aftreeje Prins Henk den derde en opname beej de APK Net as vurrig jaor zal de APK er wèr en schitterende sjow van make. 23.11 uur Uutkomme Prins van de Pielreus Vastelaovend 2002 As gillie wilt wiête wie dur ien 2002 veurop gaot mit de vastelaovend, komt dan kieke wie dat is!! Dit jaor hebbe weg en professioneel bureau in den erm genome GERJOS PROJEKSIB TOTAAL BV. Geren Jos zien volop ien repetisie en zulle en verrassende sjow verzurge. Kaartuutreiking Bonte Aovenden Kommende zondag 6 jannewarie is de uutreiking van de kaarten vanaf 9.00 uur beej Herberg de Peel, de caté is vanaf 8.30 uur open. Elke persoon kan op maximaal 5 lidmaatschapskaarten 10 kaarten vur de Bonte Avond kriege. De vrije verkoëp is op zondag 13 jannewarie vanaf 11.00 uur beej Herberg de Peel. Jeugdbontemiddag Op zondag 6 jannewarie zulle er wèr tal van Ysselsteynse artiestjes optreeje ien de Jera. DizZe middag begint um 14.11 uur. Gillie ziet allemaol van harte welkom - groet en klèn - um naor de verschillende optreejens te gaon kieke. Natuurluk zien Bob en Joep en ut Jeugdorkest van de fanfare ok van de partij. Zeej hope er same mit de jeugd van Ysselsteyn er wèr enne grandioze middag van te make. Jeugdprinsebal Op zaoterdag 12 jannewarie treejt Jeugdprins Mark, Vorst Thijs en de jeugdraod af en komt de neeje Jeugdprins en presentiert de neeje Jeugdraod en de Jeugdvorst zich. Reuzekluut, Liedjesmiddag en Boerebrulluft Zondag 13 jannewarie 12.00 uur Uutreiking Reuzekluut an Jan van Gassel, waornao gelegenheid um Jan en Mia te felicitiere. 14.30 uur Liedjesmiddag met presentatie van de Schlagers 2002 16.00 uur Boerebrulluft Opluustering dur de Smelebloazers Jeugd Bonte Middag 4nkommende zondag begint vur de Ysselsteynse Jeugd den anloëp naor de vastelaovend. De twieë kiowns Bop Joep en de artieste zien der klaor vur. Ok de blaozers zulle der op los tettere en de Jera lit der prachtig bej. Gullie ziet ankommende zondag allemaol van harte welkom ien de Jera waor wej um 14.11 uur beginnen mit dizze prachtige middag vur de klènste. Tot dan Ut Comité en Bop Joep Of PlElfiEUS IMUlTfY*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8