Dorpspodium vordert Dankzij de vele vrijwilligers zijn de contouren van het Dorpspodium zichtbaar geworden. Vorige week heeft er al een feestelijke voorinzegening plaatsgevonden ter gelegenheid van het 40-jarig huwelijk van een van de initiatiefnemers Jan Houben. Het hoogste punt is inmiddels bereikt en wij zijn volop bezig met de afwerking. Het doel om voor de start van de Vastelaovend het Dorpspodium te openen wordt naar alle waarschijnlijkheid gehaald. De stichting Dorpspodium, die opgericht wordt om activiteiten op dit schitterende podium te organiseren, is bezig met de voorbereiding voor de opening en de te houden activiteiten in 2002. Binnenkort worden alle inwoners van Ysselsteyn nader geïnformeerd. FANFARE DE PEELKJLANK Corveedienst Corveedienst voor de maand december: Ger Jenniskens, Twan Jenniskens, Tjeerd Jennisken en Peter Lemmens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen!! Bestuurvergadering As. dinsdag 11 december is er om 22.00 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de drumband. Extra repetitie I.v.m. de voorbereidingen op het Kerstconcert is er op zondag 16 december een extra repetitie voor de fanfare om 11.00 uur. We repeteren dan samen met het gemengd koor! Programma Zaterdag 15 december Oud ijzer actie Zaterdag 22 december Kerstconcert Dinsdag 25 december Opluisteren woord+communiedienst11.15 uur door fanfare JEUGDFANFARE In de maand december repeteren we in Merselo. We vertrekken om 17.40 uur! Zorg datje op tijd bent en meldt je af bij Lea (06-18572290) anders staan we voor niets te wachten. De volgende ouders zijn aan de beurt om te rijden: 7 december: Susan Beijers, Rinske van Hees, Simone Maessen, Nicole Romme en Steffie de Wit. 14 december: Sandra Bouwman, Willeke Koonings, Linda Oomen, Ellen Smits en Lidian de Weert. Komende concerten 22 december: Kerstconcert te Ysselsteyn 1 januari: Nieuwjaarsconcert te Merselo DE PEELBLOEM De trekking van de Zonnebloemloten heeft in november plaatsgevonden. In de regio Venray zijn ook verschillende prijzen gevallen. In de Peel en Maas is de uitslag bekend gemaakt. De volledige trekkingslijst heeft de secretaresse de Zonnebloem M.Michels tel.541563. Daar kunt u informeren of u prijs hebt. Behoort u dit jaar niet tot de gelukkigen, geen nood, het volgend jaar is er weer een kans!, van 17 t/m 31 augustus 2002. Langs deze weg willen wij nogmaals iedereen die meegewerkt heeft dat ook dit jaar de loterij een groot succes is geworden hartelijk danken. Volgend jaar hoopt Zonnebloem Venray, waartoe ook de Peelbloem behoort haar 25-jarig bestaan te vieren. Om iets extra's voor onze gasten en vrijwilligers te organiseren zijn de opbrengsten van de loterij hartelijk welkom. NATIONALE VERENIGING

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4