AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel BEHOEFTEPEILING. In Venray is met groot succes de cursus "Kijk op kunst" gegeven.De cursus bestaat uit 6 bijeenkomsten, die door een docent gegeven worden. Er wordt naar kunst gekeken in de vorm van schilderijen; men luistert naar kunst in de vorm van muziek en zang; men leest en luistert naar gedichten. De onkosten bedragen voor leden van de KBO f 61, en voor niet leden f91.—. Het minimum aantal deelnemers bedraagt 10 en het maximum aantal is 20 personen. De cursus zal in 2002 gegeven worden. We willen graag een behoeftepeiling doen. Willen belangstellenden hun interesse kernbaar maken vóór 7 december bij Wim Verschuuren (tel. 541516). KIENEN. Woensdag 5 december is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 47 Oirlol-Ysselsteyn 1 9-0 Sevenum2-Ysselsteyn 2 3-6 Sevenum5-Ysselsteyn 3 0-9 Ysselsteyn 4-Sevenum4 4-5 Het Nationaal Fonds Ouderenhulp heeft een cheque van 5000 gulden uitgereikt voor een bijdrage voor de inkoop van twee computers. Er is vanaf september een klankbordgroep in Ysselsteyn opgestart om ouderen te öaan begeleiden op computer, met name Internetten en E-mailen. Deelnemende organisaties in dit project zijn: Huisartsenpraktijk de heer Dr.R.Keijzer; KBO Ouderenvereniging de heer W.Verschuuren, Dorpsraad de heer J.van de Pas, Erkens opleiding en techniek en de heer E.Jenniskens, en coördinatie project namens CIP, de heer J.van Gassel. Het Nationaal Fonds Ouderenhulp heeft ons deze mogelijkheid mede geboden omdat onze vrijwilligers jaarlijks meedoen aan de verkoop van de zomerzegels in onze gemeenschap Ysselsteyn. KBO Kemphaan 7-Ysselsteyn 5 Ysselsteyn 7-Ysselsteyn 6 5-4 4-5 FANFARE DE PEELKLANK Examens muziekschool In de week van 19 t/m 23 november namen 6 leerlingen van onze vereniging deel aan A of B examen hafa aan de muziekschool. Nicole Romme, Harm de Wit en Rian Litjens slaagden voor het A-diploma. Kim van Osch, Linda Oomen en Linda Bouwman slaagden voor het B-diploma. Allemaal proficiat met dit mooie resultaat. Vrijdag 30 november worden de diploma's uitgereikt aan de geslaagden tijdens de repetitie van de jeugd fan fare v 8.00-19.00 uur). Extra repetitie fanfare A.s. zondag 2 december is er om 11.00 uur een extra repetitie voor de fanfare i.v.m. de voorbereidingen voor het kerstconcert. PrQgranppa Zaterdag 15 december: Oud ijzer actie Zaterdag 22 december: Kerstconcert Dinsdag 25 december Opluisteren H.Mis 11.15 uur door fanfare Corveedten?t Corveedienst voor de maand december: Ger Jenniskens, Twan Jenniskens, Tjeerd Jenniskens en Peter Lemmens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! JEVGDFANFARE Op vrijdag 30 november is er een repetitie in de Smelehof en worden er ook diploma's uitgereikt die enkele leden vorige week hebben behaald. Vrijdag 7 december is de repetitie weer in Merselo. De volgende ouders zijn aan de beurt om te rijden: Susan Beijers, Rinske van Hees, Simione Maessen, Nicole Romme en Steffie de Wit. Afmelden bij Lea 06-18572290. Y5SeiST£VN/

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5