STEYN DORPS YSSEL FORUM Stichting Ysselsteyn.com SecretariaatEric Jenniskens Ysselsteynseweg 99 5813 BL Ysselsteyn Nieuws van WWW.Ysselstevn.com Sinterklaas is in het land en hij geeft niet alleen de kinderen kado's. Nee, binnenkort zal geheel Ysselsteyn verrast worden met een nieuwe versie van de website van ons eigen Peeldorp. Een nieuwe lay-out en een betere navigatie door de site zijn de belangrijkste wijzigingen die aan de site zijn toegebracht. Vanaf begin december zal de nieuwe site te bezoeken zijn. Tot die tijd moet U nog even geduld hebben. Maar de site maakt U natuurlijk ook zelf. In het gastenboek kunt U meldingen over de site plaatsen maar ook berichten neer zetten voor andere dorpsbewoners. U kunt U zelf opgeven voor het inwoners bestand. Een lijst waar alle vele inwoners op terug te vinden zijn en dat bijna een on-line telefoonboek van Ysselsteyn aan het worden is. Maar vooral voor de verenigingen zijn er vele mogelijkheden om van de site gebruik te maken. Heeft U al eens gekeken naar de uitslagen van S.V. Ysselsteyn? Of heeft U al genoten van de spannende verslagen van de tourclub? Kijk op het dorpsforum en lees wat er in het Ysselsteynse verenigingsleven zoal gebeurt en wat er nog gaat gebeuren want het dorpsforum biedt tevens plaats aan verenigingen om aankondigingen van activiteiten te plaatsen. Voor het nieuwe jaar hebben we de tarieven voor verenigingen enigszins aangepast. Per 1 januari betalen reeds aangemelde verenigingen 12 per jaar. Verenigingen die zich nu aanmelden betalen bij aanmelding 5administratiekosten. U ziet het. Voor weinig geld een heel jaar verzekerd van een optimaal en modern medium om Uw vereniging in de kijker te plaatsen. Voor aanmelding kunt U contact opnemen met de stichting Ysselsteyn.com via E-mail webmaster@vsselstevn.com of via telefoonnummer 0478-542080. PRIJSVRAAG Al lange tijd zijn de mensen achter Ysselsteyn.com op zoek naar een geschikt logo. We willen de creatieve geesten in Ysselsteyn vragen om hun ontwerpen te mailen naar onze stichting. Het beste logo zal natuurlijk beloond worden met een prijs en zal worden gebruikt op de site van Ysselsteyn. Dus doe mee en win Graag willen we onze sponsoren, Forest, Herberg De Peel, Erkens en de Boerenbond bedanken dat ze het mogelijk maken om Ysselsteyn op deze prachtige manier op het internet te zetten. Tel 0478-542080 Fax 0478-541988 E-mail eric@vsselstevn.com

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4