PROGRAMMA JERA'70 VAN 29 NOV. T/M 1 DEC. 2001 Donderdag 29 nov: Op Donders: Sinterklaasavond (Surprise). 18.30u. Zaterdag 01 dec: Bacardi Beach Party. 20.00u. Donderdag 06 dec.: Op Donders: Geen Op Donders 18.30u. Zaterdag 24 nov: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Bacardi Beach Party: Op Zaterdag 1 december hebben we een Beach Party, de verwarming wordt flink opgestookt, dus zorg dat je in gepaste kleding komt (kledingruimtes aanwezigl) de Breezer, Bier en Fris staan goed koel en er wordt voor een gezellig sfeer gezorgd! De entree is helemaal gratis, dus kom zekers allemaal naar de Jera! - Agenda: 15 dec.: The Potion Operation Irie 26 dec.: Hollandse Avond 01 jan.: Top 100 Aller Tijden WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. L.V.B. Ziekenbezoek: In de maand december zal mevr.De Wit-Maas, tel. 541402 de leden in het ziekenhuis bezoeken. P.D.V. YSSELSTEYN Op zaterdag 1 dec. a.s. houdt Postduivenver. de Zwaluw haar jaarlijkse tentoonstelling van postduiven. Deze keer is het een zichtkeuring van 3 tallen. Inzetten 's middags van 16.00-18.00 uur, dit is in het eigen inkorflokaal Eindstraat 16a, ons allen bekend. De opening is om 20.00 uur. Wij hopen dat onze leden hier ook aanwezig zullen zijn. Op zaterdag 8 dec. tentoonstelling te Neerkant, en zondag 9 dec. te Vierlingsbeek. Nader bericht volgt in het volgende Y.N.B. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag spring-selectiewedstrijd Ysselsteyn 25-11-2001-11-28 KI DB Stefanie Gommers met Contessa gedeelde 4e prijs. Tamara Klassen met Foxfire gedeelde 6C prijs. KL EB Iris Verreijt met Melissa le prijs. Allen proficiat! Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Sinterklaas - Op dinsdag 4 december zal de Sint met zijn Pieten de peuterspeelzaal en de basisschool bezoeken. De dagindeling is als volgt: 8.50 uur. groepen 1 en 2 in het speellokaal; 10.30 uur. groepen 3 en 4 in het speellokaal. Voor alle groepen (1 t/m 8) is om 11.45 uur de school uit. Vervolgens begint om 13.00 uur voor alle groepen de schooi weer. Sinterklaas bezoekt dan 's middags de andere groepen en natuurlijk ook de Peuterspeelzaal, 's Middags is voor alle groepen om 15.15 uur de school uit Opmerkingen: 1. Bij de groepen 1 en 2 zijn de ouders welkom. Zoals aangegeven op de algemene ouderavond zijn er bij het bezoek van Sinterklaas en zijn gevolg aan de groepen 3 en 4 geen ouders meer aanwezig. Willen de belangstellende ouders die het Sinterklaasbezoek in de groepen 1 en 2 bijwonen tijdig aanwezig zijn en géén kleinere kinderen meebrengen. 2. Er mag in het speellokaal niet gerookt worden. 3. Zowel bij de groepen 1-2 als bij de groepen 3-4 zullen foto's worden gemaakt, die naderhand besteld kunnen worden (hierover krijgt u nog bericht). De ouders worden verzocht zelf géén foto- en/of filmopnames te maket 4. De ouders worden verzocht géén plastic zakken/tassen aan de kinderen mee te geven voor het opbergen van het strooigoed. Alle kinderen krijgen op school een plastic zakje. Vrii van lessen - Op donderdag 6 december a.s. zijn de kinderen vrij van lessen i.v.m. Sinterklaas. Bibliotheek - Volgende week zal i.v.m. Sinterklaas het ruilen van de boeken geen doorgang vinden. Op 11 december a.s. kunnen de kinderen natuurlijk weer gewoon hun boeken ruilen op school. ^P.n.V„

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 2